Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
40

Transcend JetRam 16 GB 4800 MT Fiyatları

Transcend JM4800ASE-16G 16 GB DDR5 4800 MHz CL40 1.1V Notebook Ram

Satıcı: by-pro

7.267,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 7267.08
Transcend JM4800ASE-16G 16 GB DDR5 4800 MHz CL40 1.1V Notebook Ram

Satıcı: UYGUNURUNAL

7.267,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 7267.08
Transcend JM4800ASE-16G 16GB Ddr5 4800MHZ CL40 1.1V Notebook Ram

Satıcı: SanalSiparişim | 13 yorum

7.519,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 7519.06
Transcend Jm4800ase-16G 16Gb Ddr5 4800Mhz Cl40 1.1V Notebook Ram

Satıcı: by-pro bilişim

7.666,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 7666.10
Transcend 16GB Ddr5 4800MHZ CL22 Notebook Ram Value JM4800ASE-16G

Satıcı: EK_AY bilişim

8.272,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 8272.00
Transcend JetRam JM4800ASE-16G 16GB DDR5 4800MHz CL40 Notebook Bellek

Satıcı: BY-PRO

8.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 8899.00
Transcend JetRam JM4800ASE-16G 16GB DDR5 4800MHz CL40 Notebook Bellek

Satıcı: Nethouse

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 9999.00
Transcend Jm4800ase-16G 16Gb Ddr5 4800 Cl40 Notebook Ram

Satıcı: Teknoraks

10.328,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 10328.90
TRANSCEND 16GB DDR5 4800MHZ CL22 NOTEBOOK RAM VALUE JM4800ASE-16G

Satıcı: onlinealisverisyap

11.903,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

9 11903.00
TRANSCEND 16GB DDR5 4800MHZ CL22 NOTEBOOK RAM VALUE JM4800ASE-16G

Satıcı: LowellTeknoloji

12.209,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 12209.66
Transcend JM4800ASE-16G 16 GB DDR5 4800Mhz CL22 Notebook Bellek

Satıcı: sanalsiparisim

12.219,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 12219.06
Transcend JM4800ASE-16G 16GB DDR5 4800Mhz CL40 1.1V Notebook Ram

Satıcı: Lowell Teknoloji

12.434,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

12 12434.43
Transcend JM4800ASE-16G 16GB DDR5 4800Mhz CL40 1.1V Notebook Ram

Satıcı: onlinealisverisyap

12.812,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

13 12812.84

Transcend JetRam 16 GB 4800 MT Fiyat Geçmişi

Transcend JetRam 16 GB 4800 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü SO-DIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 262
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.1 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Yeşil
• Yükseklik 30 mm

Transcend JetRam 16 GB 4800 MT İle En Çok Karşılaştırılan Bellekler

Transcend JetRam 16 GB 4800 MT Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Hamza T**** Profil Resmi

1 yorum

Hamza T**** gayet ucuz ve f/p bir ürün
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.