Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
11

TwinMOS MDD34GB1600D 4 GB 1600 MT Fiyatları

TwinMOS DDR3 4GB 1600MHz 1.5V Desktop Ram (MDD34GB1600D)

Satıcı: gamingdepom | 1 yorum

938,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 938.34
Twinmos Mdd34gb1600d 4Gb Ddr3 1600Mhz Cl11 Masaüstü Bellek

Satıcı: Lowell Teknoloji

896,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 896.70
TwinMOS Ddr3 4gb 1600mhz 1.5v Desktop Ram

Satıcı: LowellTeknoloji

939,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

3 939.06
TWINMOS 4 GB DDR3 1600MHZ PC RAM 1,5V MDD34GB1600D

Satıcı: Lowell Teknoloji

959,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 959.33
TwinMOS Ddr3 4gb 1600mhz 1.5v Desktop Ram

Satıcı: Ptd Bilişim

1.056,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

5 1056.56
TWINMOS 4GB DDR3 1600MHz PC RAM VALUE MDD34GB1600D 1.5V

Satıcı: onlinealisverisyap

1.089,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1089.86
Twınmos 4Gb Ddr3 1600Mhz Pc Ram Value Mdd34gb1600d 1.5V

Satıcı: onlinealisverisyap

1.104,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1104.80
Twinmos 4 Gb Ddr3 1600 1.5V Pc Mdd34Gb1600D

Satıcı: Arslan Bilgisayar

1.087,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1097
TWINMOS 4 GB DDR3 1600MHZ PC RAM 1,5V MDD34GB1600D

Satıcı: netsiparis

1.150,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 1150.28
Twinmos MDD34GB1600D, 4gb, Ddr3, 1600MHZ, 1.5V Desktop Ram

Satıcı: Dualpazar

1.242,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 1242.00

TwinMOS MDD34GB1600D 4 GB 1600 MT Fiyat Geçmişi

TwinMOS MDD34GB1600D 4 GB 1600 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 240
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.5 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Yeşil
• Genişlik 134 mm
• Yükseklik 32 mm

TwinMOS MDD34GB1600D 4 GB 1600 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.