Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
11

TwinMOS MDD34GB1600N 4 GB 1600 MT Fiyatları

TWINMOS 4GB 1600MHz DDR3 1.5v MDD34GB1600N NOTEBOOK RAM

Satıcı: Vizyon Bilgisayar | 1 yorum

753,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 753.69
TwinMOS DDR3 4GB 1600MHz 1.5V Notebook Ram (MDD34GB1600N)

Satıcı: Nepal Bilişim

959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

2 969
TwinMOS 4 Gb Ddr3 1600mhz 1.5 Nb Mdd34gb1600n

Satıcı: Nepal Bilişim

1.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 1049.00
TwinMOS MDD34GB1600N, 4GB, DDR3, 1600MHz, 1.5V Notebook Ram

Satıcı: LowellTeknoloji

1.117,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 1117.66
TwinMOS Ddr3 4gb 1600mhz 1.5v Notebook Ram

Satıcı: Nepal Bilişim

1.127,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 1127.06
TwinMos MDD34GB1600N 4 GB DDR3 1600 MHz CL11 Notebook Ram

Satıcı: Lowell Teknoloji

1.143,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

6 1143.63
TwinMos MDD34GB1600N 4 GB DDR3 1600 MHz CL11 Notebook Ram

Satıcı: netsiparis

1.212,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

7 1212.58
Twınmos 4gb 1600MHZ Ddr3 1.5V Notebook Ram MDD34GB1600N

Satıcı: Dualpazar | 1 yorum

1.230,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 1230.96
TwinMOS 4 Gb Ddr3 1600mhz 1.5 Nb Mdd34gb1600n

Satıcı: BİLİŞİM PAZAR

1.237,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 1237.05
4 Gb Ddr3 1600mhz Twınmos 1.5 Nb Mdd34gb1600n

Satıcı: Teknoteg

1.280,18 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 1290.18
4 GB DDR3 1600MHZ TWINMOS 1.5 NB MDD34GB1600N

Satıcı: ACF Teknoloji

1.512,17 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

11 1522.17

TwinMOS MDD34GB1600N 4 GB 1600 MT Fiyat Geçmişi

TwinMOS MDD34GB1600N 4 GB 1600 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü SO-DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 204
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.35 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Yeşil
• Genişlik 68 mm
• Yükseklik 30 mm

TwinMOS MDD34GB1600N 4 GB 1600 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.