Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
11

TwinMOS MDD38GB1600D 8 GB 1600 MT Fiyatları

TwinMOS DDR3 8GB 1600MHz 1.5V MDD38GB1600D Desktop Pc Ram

Satıcı: AEB DÖNÜŞÜM | 8 yorum

1.644,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 1644.15
TwinMos MDD38GB1600D 8 GB DDR3 1600 MHz CL11 Ram

Satıcı: nepalbilisim

1.609,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 1609.08
TWINMOS 8GB DDR3 1600Mhz PC RAM VALUE MDD38GB1600D 1.5V

Satıcı: onlinealisverisyap

1.637,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1637.16
TwinMos MDD38GB1600D 8 GB DDR3 1600 MHz CL11 Ram

Satıcı: onlinealisverisyap

1.645,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 1645.01
TwinMOS 8 Gb Ddr3 1600 Twınmos 1.5 Dt Mdd38gb1600d

Satıcı: onlinealisverisyap

1.689,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 1689.48
TwinMOS Masaüstü için DDR3 1600MHz U-DIMM - 8GB

Satıcı: Nepal Bilişim

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

6 1709
TwinMOS 8 Gb Ddr3 1600 Twınmos 1.5 Dt Mdd38gb1600d

Satıcı: ramazanmutlu

1.726,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 1726.38
TWINMOS 8GB DDR3 1600MHZ PC RAM 1,5V MDD38GB1600D

Satıcı: onlinealisverisyap

1.756,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

8 1756.16
TWINMOS 8GB DDR3 1600MHZ PC RAM 1,5V MDD38GB1600D

Satıcı: Lowell Teknoloji

1.774,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

9 1774.13
Twinmos Mdd38gb1600d, 8gb, Ddr3, 1600mhz, 1.5v Desktop Ram 2.187,61 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 2197.61
TwinMOS Mdd38gb1600d, 8gb, Ddr3, 1600mhz, 1.5v Desktop Ram

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

2.278,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

11 2278.47
TwinMOS Mdd38gb1600d, 8gb, Ddr3, 1600mhz, 1.5v Desktop Ram

Satıcı: Teknoteg

2.345,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

12 2345.43
Twınmos MDD38GB1600D 8gb 1600MHZ Ddr3 Pc Bellek

Satıcı: Core Bilgisayar

2.488,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

13 2488.57

TwinMOS MDD38GB1600D 8 GB 1600 MT Fiyat Geçmişi

TwinMOS MDD38GB1600D 8 GB 1600 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 240
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.5 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Yeşil

TwinMOS MDD38GB1600D 8 GB 1600 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.