Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
11

TwinMOS MDD38GB1600N 8 GB 1600 MT Fiyatları

Sipariş Box Twinmos 8gb 1600MHZ Ddr3 So-Dımm Ram 1.5V (MDD38GB1600N)

Satıcı: siparisbox

1.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 1590.00
Twinmos 8Gb 1600Mhz Ddr3 So-Dımm Ram 1.5V (Mdd38gb1600n)

Satıcı: siparisbox

1.486,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1486.70
TwinMOS 8GB 1600MHz DDR3 SO-DIMM Ram 1.5V (MDD38GB1600N)

Satıcı: Siparisbox

1.440,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1450
Ddr3 8gb 1600mhz 1.5v Notebook Ram

Satıcı: onlinealisverisyap

1.629,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

4 1639.21
TWINMOS 8GB DDR3 1600 MHz NOTEBOOK RAM MDD38GB1600N 1.5volt

Satıcı: onlinealisverisyap

1.638,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1638.78
Twınmos 8Gb Ddr3 1600 Mhz Notebook Ram Mdd38gb1600n 1.5Volt

Satıcı: onlinealisverisyap

1.662,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1662.00
TwinMOS 12800S 8 GB DDR3 1600 MHz CL11 Notebook Ram

Satıcı: onlinealisverisyap

1.689,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 1689.48
TwinMOS 12800S 8 GB DDR3 1600 MHz CL11 Notebook Ram

Satıcı: ramazanmutlu

1.726,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 1726.38
TwinMOS 8GB DDR3 1600MHz CL16 1.5V MDD38GB1600N Notebook Ram

Satıcı: ZmTeknoloji | 3 yorum

1.754,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 1754.12
TwinMOS MDD38GB1600N 12800S 8 GB DDR3 1600 MHz CL11 Notebook Ram

Satıcı: onlinealisverisyap

1.757,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 1757.90
TwinMOS MDD38GB1600N 12800S 8 GB DDR3 1600 MHz CL11 Notebook Ram

Satıcı: Lowell Teknoloji

1.774,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 1774.13
TwinMOS Mdd38gb1600n, 8gb, Ddr3, 1600mhz, 1.5v Notebook Ram

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

2.205,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 2205.78
TwinMOS Mdd38gb1600n, 8gb, Ddr3, 1600mhz, 1.5v Notebook Ram

Satıcı: Teknoteg

2.270,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 2270.58

TwinMOS MDD38GB1600N 8 GB 1600 MT Fiyat Geçmişi

TwinMOS MDD38GB1600N 8 GB 1600 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü SO-DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 204
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.35 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Yeşil
• Genişlik 77 mm
• Yükseklik 30 mm

TwinMOS MDD38GB1600N 8 GB 1600 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.