Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
11

TwinMOS MDD3L4GB1600D 4 GB 1600 MT Fiyatları

Twinmos Ddr3 4gb 1600MHZ 1.35V Low Voltage Desktop Ram (MDD3L4GB1600D)

Satıcı: sanaluygun | 2 yorum

970,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 970.91
TwinMos MDD3L4GB1600D 4 GB DDR3 1600 MHz CL11 Ram

Satıcı: nepalbilisim

887,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 887.80
TwinMos MDD3L4GB1600D 4 GB DDR3 1600 MHz CL11 Ram

Satıcı: Netsiparis

1.000,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 1000.13
TwinMos MDD3L4GB1600D 4 GB DDR3 1600 MHz CL11 Ram

Satıcı: netsipariş

1.082,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 1082.10
TWINMOS 4GB DDR3 1600MHz PC RAM VALUE MDD3L4GB1600D 1.35V

Satıcı: onlinealisverisyap

1.088,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1088.84
TwinMOS MDD3L4GB1600D, 4GB, DDR3, 1600MHz, 1.35V Desktop Ram

Satıcı: LowellTeknoloji

1.117,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 1117.66
Twinmos 4Gb 1600Mhz Ddr3 1.35V Pc Ram Mdd3L4Gb1600D

Satıcı: Arslan Bilgisayar

1.087,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1097
TWINMOS 4 GB DDR3 1600MHZ PC RAM 1,35V MDD3L4GB1600D

Satıcı: Lowell Teknoloji

1.143,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

8 1143.63
TWINMOS 4 GB DDR3 1600MHZ PC RAM 1,35V MDD3L4GB1600D

Satıcı: Nepal Bilişim

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

9 1199.00
Twinmos 4 GB Ddr3 1600 Twınmos 1.35 CL11 Dt MDD3L4GB1600D

Satıcı: Dualpazar

1.242,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 1242.00

TwinMOS MDD3L4GB1600D 4 GB 1600 MT Fiyat Geçmişi

TwinMOS MDD3L4GB1600D 4 GB 1600 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 240
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.35 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Yeşil

TwinMOS MDD3L4GB1600D 4 GB 1600 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.