Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
11

TwinMOS MDD3L4GB1600N 4 GB 1600 MT Fiyatları

Twinmos Ddr3 4gb 1600MHZ 1.35V Low Voltage Notebook Ram (MDD3L4GB1600N)

Satıcı: sanaluygun

788,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 788.45
Twinmos Mdd3l4gb1600n, 4Gb, Ddr3, 1600Mhz, 1.35V Notebook Ram

Satıcı: nepalbilişim

949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

2 949.00
Twinmos Ddr3 4gb 1600MHZ 1.35V Low Voltage Notebook Ram (MDD3L4GB1600N)

Satıcı: Nepal Bilişim

959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

3 969
Twinmos Mdd3l4gb1600n 4Gb Ddr3 1600Mhz Cl11 Notebook Bellek

Satıcı: Lowell Teknoloji

1.065,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

4 1065.00
TwinMOS Ddr3 4gb 1600mhz 1.35v Low Voltage Notebook Ram

Satıcı: Ptd Bilişim

1.072,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 1072.21
TwinMOS Ddr3 4gb 1600mhz 1.35v Low Voltage Notebook Ram

Satıcı: LowellTeknoloji

1.117,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 1117.66
TWINMOS 4 GB DDR3L 1600 1.35V NOTEBOOK RAM MDD3L4GB1600N

Satıcı: Lowell Teknoloji

1.143,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 1143.63
Twınmos 4 Gb Ddr3 1600 1.35 Cl11 Nb Mdd3L4Gb1600N

Satıcı: Arslan Bilgisayar

1.146,80 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1156.8
TWINMOS 4 GB DDR3L 1600 1.35V NOTEBOOK RAM MDD3L4GB1600N

Satıcı: Nepal Bilişim

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 1199.00
Twinmos Sodimm 4 GB 1600MHZ 1.35V Low Voltage Ddr3 Notebook Ram

Satıcı: Kuantum

1.308,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 1308.48
4 Gb Ddr3 1600mhz Twınmos 1.35 Cl11 Nb Mdd3l4gb1600n

Satıcı: Teknoteg

1.280,18 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 1290.18

TwinMOS MDD3L4GB1600N 4 GB 1600 MT Fiyat Geçmişi

TwinMOS MDD3L4GB1600N 4 GB 1600 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü SO-DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 204
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.35 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Yeşil
• Genişlik 68 mm
• Yükseklik 30 mm

TwinMOS MDD3L4GB1600N 4 GB 1600 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.