Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
11

TwinMOS MDD3L8GB1600D 8 GB 1600 MT Fiyatları

TwinMOS MDD3L8GB1600D 8 GB DDR3 1600 MHz CL11 PC Ram

Satıcı: nepalbilisim

1.513,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 1513.40
TwinMOS MDD3L8GB1600D 8 GB DDR3 1600 MHz CL11 PC Ram

Satıcı: aebbilisim

1.559,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 1559.40
TwinMOS MDD3L8GB1600D 8 GB DDR3 1600 MHz CL11 PC Ram

Satıcı: AEB BİLİŞİM

1.583,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 1583.90
Ddr3 8gb 1600mhz 1.35v Low Voltage Desktop Ram

Satıcı: Nepal Bilişim

1.689,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

4 1699
Twinmos 8Gb 1600Mhz Ddr3 1.35V Pc Ram Mdd3l8gb1600d

Satıcı: nepalbilişim

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

5 1699.00
Twinmos Mdd3l8gb1600d 8Gb Ddr3 1600Mhz Cl11 Masaüstü Bellek

Satıcı: Lowell Teknoloji

1.766,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

6 1766.20
TwinMOS DDR3 8GB 1600MHz 1.35V Low Voltage Desktop Pc Ram (MDD3L8GB1600D)

Satıcı: 2A Market | 4 yorum

1.811,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 1811.03
TwinMOS MDD3L8GB1600D, 8GB, DDR3, 1600MHz, 1.35V Desktop Ram

Satıcı: LowellTeknoloji

1.850,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 1850.86
TWINMOS 8GB DDR3 1600MHZ PC RAM 1,35V MDD3L8GB1600D

Satıcı: Lowell Teknoloji

1.890,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 1890.53
TWINMOS 8GB DDR3 1600MHZ PC RAM 1,35V MDD3L8GB1600D

Satıcı: netsiparis

1.951,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 1951.78
TWINMOS 8GB DDR3 1600MHZ PC RAM VALUE MDD3L8GB1600D

Satıcı: ZmTeknoloji

1.961,28 TL + Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 1971.28
Twinmos MDD3L8GB1600D, 8gb, Ddr3, 1600MHZ, 1.35V Desktop Ram

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

2.324,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 2324.92

TwinMOS MDD3L8GB1600D 8 GB 1600 MT Fiyat Geçmişi

TwinMOS MDD3L8GB1600D 8 GB 1600 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 240
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.35 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Yeşil

TwinMOS MDD3L8GB1600D 8 GB 1600 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.