Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
11

TwinMOS MDD3L8GB1600N 8 GB 1600 MT Fiyatları

TwinMOS 8GB DDR3 1600MHz CL16 1.35V LOW VOLT.MDD3L8GB1600N Notebook Ram

Satıcı: İntekzo | 4 yorum

1.552,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 1552.00
Twinmos Mdd3l8gb1600n 8 Gb Ddr3 1600 Mhz Cl11 Notebook Ram

Satıcı: nepalbilişim

1.719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 1719.00
Twinmos Mdd3l8gb1600n 8Gb Ddr3 1600Mhz Cl11 Notebook Bellek

Satıcı: Lowell Teknoloji

1.766,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 1766.20
TwinMos MDD3L8GB1600N 8 GB DDR3 1600 MHz CL11 Notebook Ram

Satıcı: TeknoMerkez

1.775,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 1775.51
TwinMos MDD3L8GB1600N 8 GB DDR3 1600 MHz CL11 Notebook Ram

Satıcı: Netsiparis

1.780,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 1780.66
TwinMOS 8GB DDR3 1600MHz CL11 NOTEBOOK RAM VALUE MDD3L8GB1600N 1.35v

Satıcı: onlinealisverisyap

1.785,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1785.00
TwinMOS Ddr3 8gb 1600mhz 1.35v Low Voltage Notebook Ram

Satıcı: onlinealisverisyap

1.841,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 1841.57
TwinMOS MDD3L8GB1600N, 8GB, DDR3, 1600MHz, 1.35V Notebook Ram

Satıcı: LowellTeknoloji

1.850,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 1850.86
TWINMOS 8GB DDR3 1600MHZ NOTEBOOK RAM MDD3L8GB1600N 1,35V

Satıcı: Lowell Teknoloji

1.890,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 1890.53
TWINMOS 8GB DDR3 1600MHZ NOTEBOOK RAM MDD3L8GB1600N 1,35V

Satıcı: onlinealisverisyap

1.915,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 1915.39
8 Gb Ddr3 1600mhz Twınmos 1.35 Nb Mdd3l8gb1600n

Satıcı: Teknoteg

2.101,94 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 2111.94
Twinmos MDD3L8GB1600N, 8gb, Ddr3, 1600MHZ, 1.35V Notebook Ram

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

2.250,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

12 2250.80

TwinMOS MDD3L8GB1600N 8 GB 1600 MT Fiyat Geçmişi

TwinMOS MDD3L8GB1600N 8 GB 1600 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü SO-DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 204
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.35 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Yeşil

TwinMOS MDD3L8GB1600N 8 GB 1600 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.