Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
19

TwinMOS MDD416GB2666DWO 16 GB 2666 MT Fiyatları

TwinMos 16 GB Ddr4 2666MHZ Twınmos CL19 1.2V (MDD416GB2666DWO)

Satıcı: Temra

6.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 6500.00
Twinmos MDD416GB2666DWO 16 GB DDR4 2666 MHz CL19 Ram

Satıcı: Yekdane

6.418,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 6418.17
Twinmos 16 Gb 2666Mhz Mdd416gb2666dwo Ddr4 Pc Ram

Satıcı: BilgePazar

6.517,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 6517.50
TWINMOS MDD416GB2666DWO 16GB (Tek Parça) DDR4 2666Mhz PC Bellek

Satıcı: ramazanmutlu

6.629,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 6629.51
TWINMOS 16GB DDR4 2666MHZ PC RAM VALUE MDD416GB2666DWO 6.722,43 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 6732.43
Twınmos 16Gb Ddr4 2666Mhz Pc Ram Value Mdd416gb2666dwo

Satıcı: onlinealisverisyap

6.823,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 6823.20
TWINMOS MDD416GB2666DWO 16GB (Tek Parça) DDR4 2666Mhz PC Bellek

Satıcı: onlinealisverisyap

6.913,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 6913.56
TwinMOS MDD416GB2666DWO 16GB DDR4 2666MHz CL19 Masaüstü Bellek

Satıcı: onlinealisverisyap

6.953,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

8 6963.71
Twinmos MDD416GB2666DWO 16 GB DDR4 2666 MHz CL19 Ram

Satıcı: lowellteknoloji

7.046,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 7046.28
16 GB DDR4 2666MHZ TWINMOS DT MDD416GB2666DWO

Satıcı: onlinealisverisyap

7.233,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 7233.09
16 GB DDR4 2666MHZ TWINMOS DT MDD416GB2666DWO

Satıcı: Lowell Teknoloji

7.322,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 7322.53
TwinMOS 16GB DDR4 2666MHz (MDD416GB2666DWO)

Satıcı: onlinealisverisyap

7.438,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 7438.80
TwinMOS 16GB DDR4 2666MHz (MDD416GB2666DWO)

Satıcı: YEDİGÜN STORE

8.328,26 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 8338.26

TwinMOS MDD416GB2666DWO 16 GB 2666 MT Fiyat Geçmişi

TwinMOS MDD416GB2666DWO 16 GB 2666 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.2 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Siyah Yeşil

TwinMOS MDD416GB2666DWO 16 GB 2666 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.