Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
19

TwinMOS MDD416GB2666N 16 GB 2666 MT Fiyatları

Twinmos MDD416GB2666N 16 GB DDR4 2666 MHz CL19 Notebook Ram

Satıcı: Marenta

6.218,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 6218.28
Twinmos MDD416GB2666N 16 GB DDR4 2666 MHz CL19 Notebook Ram

Satıcı: Yekdane

6.420,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 6420.79
Twinmos Mdd416gb2666n, 16Gb, Ddr4, 2666Mhz, 1.2V Notebook Ram

Satıcı: nepalbilişim

6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 6499.00
TwinMOS 16GB DDR4 2666MHz (MDD416GB2666N)(NB)

Satıcı: DEPO GÜVENLİK VE OTOMASYON | 5 yorum

6.789,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 6789.03
Twinmos Mdd416gb2666n 16Gb Ddr4 2666Mhz Cl19 Notebook Bellek

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.843,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 6843.30
TwinMOS MDD416GB2666N 16GB DDR4 2666MHz CL19 Notebook Bellek

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.852,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 6852.43
16 Gb Ddr4 2666mhz Twınmos Sodımm(MDD416GB2666N)

Satıcı: Nepal Bilişim

6.959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

7 6969
TwinMOS 16 Gb Ddr4 2666mhz Twınmos Sodımm(MDD416GB2666N)

Satıcı: netsipariş

7.059,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 7059.50
TwinMOS 16 Gb Ddr4 2666mhz Twınmos Sodımm(MDD416GB2666N)

Satıcı: Ptd Bilişim

7.199,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 7199.46
TWINMOS 16GB DDR4 2666MHZ NOTEBOOK RAM MDD416GB2666N

Satıcı: Lowell Teknoloji

7.322,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 7322.53
TWINMOS 16GB DDR4 2666MHZ NOTEBOOK RAM MDD416GB2666N

Satıcı: netsiparis

7.326,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 7326.05
TwinMOS 16GB DDR4 2666MHz (MDD416GB2666N)(NB)

Satıcı: YEDİGÜN BİLİŞİM

7.794,74 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 7804.74
Twinmos MDD416GB2666N, 16GB, Ddr4, 2666MHZ, 1.2V Notebook Ram

Satıcı: NY TEKNOLOJİ

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 7999.00

TwinMOS MDD416GB2666N 16 GB 2666 MT Fiyat Geçmişi

TwinMOS MDD416GB2666N 16 GB 2666 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü SO-DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 260
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.2 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

TwinMOS MDD416GB2666N 16 GB 2666 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.