Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
19

TwinMOS MDD416GB3200N 16 GB 3200 MT Fiyatları

TwinMOS 16GB DDR4 3200MHz (MDD416GB3200N)(NB)

Satıcı: SanalSiparişim | 26 yorum

5.334,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 5334.03
Twinmos MDD416GB3200N DDR4 16 GB 3200 MHz Notebook Ram

Satıcı: Marenta

6.034,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

2 6034.28
Twinmos Mdd416gb3200n, 16gb, Ddr4, 3200mhz, 1.2v Notebook Ram

Satıcı: UYGUNURUNAL

6.071,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

3 6071.08
16 GB DDR4 3200MHZ TWINMOS 1.2V NB MDD416GB3200N

Satıcı: sanalsiparisim

6.579,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 6579.06
Ddr4 16gb 3200mhz Notebook Ram

Satıcı: netsiparis

6.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

5 6609
TWINMOS 16GB DDR4 3200MHZ NOTEBOOK RAM MDD416GB3200N

Satıcı: ramazanmutlu

6.629,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 6629.51
Twinmos 16 Gb 3200 Mhz Ddr4 1.2V Mdd416gb3200n Notebook Ram

Satıcı: AtlantisDoğu Bilgisayar

6.666,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 6666.60
TWINMOS 16GB DDR4 3200MHZ NOTEBOOK RAM MDD416GB3200N

Satıcı: onlinealisverisyap

6.722,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 6722.43
Twinmos 16 Gb Ddr4 3200 Mdd416Gb3200N Nb

Satıcı: Arslan Bilgisayar

6.720,16 TL + Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 6730.16
Twınmos 16Gb Ddr4 3200Mhz Notebook Ram Mdd416gb3200n

Satıcı: onlinealisverisyap

6.823,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

10 6823.20
TWINMOS 16GB DDR4 3200MHZ N.BOOK RAM MDD416GB3200N

Satıcı: netsiparis

7.079,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 7079.62
TWINMOS 16GB DDR4 3200MHZ N.BOOK RAM MDD416GB3200N

Satıcı: onlinealisverisyap

7.233,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

12 7233.09
Twinmos MDD416GB3200N 16 GB Ddr4 3200 Mhz 1.2 V Notebook Ram

Satıcı: TEKNOTİM BİLGİSAYAR

7.653,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

13 7653.97

TwinMOS MDD416GB3200N 16 GB 3200 MT Fiyat Geçmişi

TwinMOS MDD416GB3200N 16 GB 3200 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü SO-DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 260
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.2 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

TwinMOS MDD416GB3200N 16 GB 3200 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.