Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Twinmos Mdd432gb3200d 32Gb Ddr4 3200Mhz Cl22 Masaüstü Bellek
Satıcı: Lowell Teknoloji
13.210,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
1 13210.60
TwinMOS Twınmos Ddr4 32gb 3200mhz Desktop Ram (mdd432gb3200d) Satıcı: LowellTeknoloji
13.882,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
2 13882.86
TwinMOS MDD432GB3200D, 32GB, DDR4, 3200MHz, 1.2V Desktop Ram (Soğutuculu) Satıcı: Ptd Bilişim
14.336,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
3 14336.32
TwinMOS DDR4 32GB 3200MHz Desktop Ram (MDD432GB3200D)
Satıcı: Lowell Teknoloji | 3 yorum
14.769,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
4 14769.00
32 Gb Ddr4 3200Mhz Twınmos Dt Mdd432gb3200d
Satıcı: Üncom Bilgisayar
16.474,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 16474.70
Twinmos MDD432GB3200D, 32GB, Ddr4, 3200MHZ, 1.2V Desktop Ram (Soğutuculu)
Satıcı: Core Bilgisayar
17.605,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 17605.07
32 GB DDR4 3200MHZ TWINMOS DT MDD432GB3200D Satıcı: Hızlı Stok
21.859,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
7 21859.29
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TASARIM