Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
22

TwinMOS MDD432GB3200N 32 GB 3200 MT Fiyatları

Twinmos MDD432GB3200N 32 GB DDR4 3200 MHz CL22 Ram

Satıcı: UYGUNURUNAL

10.947,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 10947.08
TwinMos 32 GB Ddr4 3200MHZ Ram MDD432GB3200N

Satıcı: UYGUNURUNAL

11.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 11899.00
Twinmos 32 GB Ddr4 3200 MDD432GB3200N Nb

Satıcı: TBG | 1 yorum

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 11999.00
Twinmos MDD432GB3200N 32 GB DDR4 3200 MHz CL22 Ram

Satıcı: ebz

12.487,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 12487.15
TwinMOS 32GB DDR4 3200MHz NOTEBOOK RAM MDD432GB3200N

Satıcı: ramazanmutlu

12.904,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 12904.42
Twinmos Mdd432gb3200n 32 Gb Ddr4 3200 Mhz Cl22 Ram

Satıcı: nepalbilişim

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

6 12999.00
TWINMOS 32GB DDR4 3200MHZ NOTEBOOK RAM VALUE MDD432GB3200N

Satıcı: onlinealisverisyap

13.228,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 13228.00
TWINMOS 32GB DDR4 3200MHZ NOTEBOOK RAM VALUE MDD432GB3200N 13.247,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 13257
Ddr4 32gb 3200mhz Notebook Ram

Satıcı: Nepal Bilişim

13.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

9 13309
Twinmos Mdd432gb3200n 32Gb Ddr4 3200Mhz Cl22 Notebook Bellek

Satıcı: Lowell Teknoloji

13.388,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

10 13388.30
TwinMOS 32GB DDR4 3200MHz NOTEBOOK RAM MDD432GB3200N

Satıcı: netsipariş

13.398,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 13398.30
TWINMOS 32 GB NOTEBOOK RAM 3200MHZ 1.2V CL22 MDD432GB3200N

Satıcı: netsiparis

13.875,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

12 13875.17
TWINMOS 32 GB NOTEBOOK RAM 3200MHZ 1.2V CL22 MDD432GB3200N

Satıcı: onlinealisverisyap

14.240,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

13 14240.08

TwinMOS MDD432GB3200N 32 GB 3200 MT Fiyat Geçmişi

TwinMOS MDD432GB3200N 32 GB 3200 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü SO-DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 260
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.2 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

TwinMOS MDD432GB3200N 32 GB 3200 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.