Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
19

TwinMOS MDD48GB2666N 8 GB 2666 MT Fiyatları

Ddr4 8gb 2666mhz Notebook Ram

Satıcı: Nepal Bilişim

3.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

1 3459
8 Gb Ddr4 2666 Twınmos Mdd48gb2666n Nb

Satıcı: by-pro bilişim

3.271,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3271.60
Twinmos MDD48GB2666N 8 GB DDR4 2666 MHz CL19 Notebook Ram

Satıcı: by-pro

3.311,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 3311.08
Twinmos Mdd48gb2666n Ddr4 8 Gb 2666 Mhz Notebook Ram

Satıcı: nepalbilişim

3.459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 3459.00
Twinmos MDD48GB2666N 8 GB DDR4 2666 MHz CL19 Notebook Ram

Satıcı: Yekdane

3.516,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 3516.60
TwinMOS DDR4 8GB 2666MHz Notebook Ram (MDD48GB2666N)

Satıcı: Nepal Bilişim | 6 yorum

3.588,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 3588.03
TWINMOS MDD48GB2666N 8GB DDR4 2666Mhz Notebook Bellek (Yeşil)

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.604,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 3604.19
Twinmos DDR4 8 GB 2666 MHz Notebook Ram

Satıcı: netsipariş

3.747,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 3747.50
Twinmos DDR4 8 GB 2666 MHz Notebook Ram

Satıcı: Ptd Bilişim

3.756,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 3756.24
TwinMOS 8GB DDR4 2666MHz (MDD48GB2666N) (NB)

Satıcı: Nepal Bilişim

3.801,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 3801.43
TWINMOS 8GB DDR4 2666MHZ NOTEBOOK RAM MDD48GB2666N Voltaj : 1.2V

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.859,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 3859.64
TWINMOS 8GB DDR4 2666MHZ NOTEBOOK RAM MDD48GB2666N Voltaj : 1.2V

Satıcı: netsiparis

3.904,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 3904.13
TWINMOS 8GB DDR4 2666MHz Notebook Ram MDD48GB2666N 3.885,08 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 3895.08

TwinMOS MDD48GB2666N 8 GB 2666 MT Fiyat Geçmişi

TwinMOS MDD48GB2666N 8 GB 2666 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü SO-DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 260
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.2 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Yeşil

TwinMOS MDD48GB2666N 8 GB 2666 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.