Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
22

TwinMOS MDD48GB3200N 8 GB 3200 MT Fiyatları

Twinmos Mdd48gb3200n, 8Gb, Ddr4, 3200Mhz, 1.2V Notebook Ram

Satıcı: Zırhlı Bilişim

2.992,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 2992.00
Twinmos MDD48GB3200N 8 GB DDR4 3200 MHz CL19 Notebook Ram

Satıcı: Yekdane

3.626,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 3626.19
Twinmos Mdd48gb3200n 8 Gb Ddr4 3200 Mhz Cl19 Notebook Ram

Satıcı: nepalbilişim

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 3699.00
TwinMOS 8GB DDR4 3200MHz (MDD48GB3200N) (NB)

Satıcı: milteknoloji | 14 yorum

3.863,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 3863.08
Twinmos MDD48GB3200N 8 GB DDR4 3200 MHz CL19 Notebook Ram

Satıcı: ebz

3.882,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 3882.39
Ddr4 8gb 3200mhz Notebook Ram

Satıcı: Nepal Bilişim

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

6 3909
TwinMOS Ddr4 8gb 3200mhz Notebook Ram

Satıcı: Ptd Bilişim

3.944,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 3944.05
TwinMOS Ddr4 8gb 3200mhz Notebook Ram

Satıcı: netsipariş

3.954,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 3954.40
TWINMOS 8GB DDR4 3200Mhz NOTEBOOK RAM VALUE MDD48GB3200N

Satıcı: onlinealisverisyap

3.976,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 3976.53
Twintech TWINMOS 8GB DDR4 3200MHZ NOTEBOOK RAM MDD48GB3200N

Satıcı: Bilgepazar

4.034,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 4034.72
TWINMOS 8GB DDR4 3200Mhz NOTEBOOK RAM VALUE MDD48GB3200N 3.999,31 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 4009.31
TWINMOS 8GB DDR4 3200MHZ N.BOOK RAM MDD48GB3200N

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.111,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 4111.83
TWINMOS 8GB DDR4 3200MHZ N.BOOK RAM MDD48GB3200N

Satıcı: netsiparis

4.117,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

13 4117.92
Twintech TWINMOS 8GB DDR4 3200MHZ NOTEBOOK RAM MDD48GB3200N

Satıcı: Nepal Bilişim

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 4199.00
Twinmos MDD48GB3200N, 8gb, Ddr4, 3200MHZ, 1.2V Notebook Ram

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

4.918,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

15 4918.85

TwinMOS MDD48GB3200N 8 GB 3200 MT Fiyat Geçmişi

TwinMOS MDD48GB3200N 8 GB 3200 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü SO-DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 260
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.2 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

TwinMOS MDD48GB3200N 8 GB 3200 MT Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Hüseyin S******* Profil Resmi

10 yorum

Hüseyin S******* Admin cl19 değil mi bu
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey https://www.twinmos.com/wp-content/uploads/2021/04/TwinMOS-DDR4-DRAM-Laptop-Datasheet.pdf?utm_medium=website-product-page&utm_term=datasheet
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.