Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
40

TwinMOS TMD516GB4800U40 16 GB 4800 MT Fiyatları

Twınmos 16gb Ddr5 4800mhz Cl40 Pc Ram Value Tmd516gb4800u40

Satıcı: ebz

9.834,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 9834.79
Twınmos 16gb Ddr5 4800mhz Cl40 Pc Ram Value Tmd516gb4800u40

Satıcı: ramazanmutlu

10.142,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 10142.21
16 Gb Ddr5 4800mhz Twınmos Cl40 Dt Tmd516gb4800u40

Satıcı: ramazanmutlu

10.155,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 10155.36
TWINMOS 16GB 4800MHz DDR5 PC RAM TMD516GB4800U40

Satıcı: TomrisBT

10.386,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 10386.38
TWINMOS 16GB DDR5 4800MHZ CL40 PC RAM VALUE TMD516GB4800U40 10.378,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 10388
Twınmos 16Gb Ddr5 4800Mhz Cl40 Pc Ram Value Tmd516gb4800u40

Satıcı: onlinealisverisyap

10.534,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 10534.70
Twınmos 16Gb Ddr5 4800Mhz Cl40 Pc Ram Value Tmd516gb4800u40

Satıcı: ZmTeknoloji

10.553,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 10553.40
TwinMOS DDR5 16GB 4800MHz CL40 Desktop Ram

Satıcı: onlinealisverisyap

10.612,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 10622.97
16 Gb Ddr5 4800mhz Twınmos Cl40 Dt Tmd516gb4800u40

Satıcı: onlinealisverisyap

10.670,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 10670.19
Twinmos DDR5 16GB 4800MHZ CL40 Desktop Ram (TMD516GB4800U40)

Satıcı: onlinealisverisyap

11.170,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 11170.29
Twinmos 16 GB Ddr5 4800MHZ Twınmos CL40 Dt TMD516GB4800U40

Satıcı: onlinealisverisyap | 1 yorum

11.486,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 11486.84
16 GB Ddr5 4800MHZ Twinmos CL40 Dt TMD516GB4800U40

Satıcı: TeknoMoon

13.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

12 13650.00

TwinMOS TMD516GB4800U40 16 GB 4800 MT Fiyat Geçmişi

TwinMOS TMD516GB4800U40 16 GB 4800 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Modül Türü UDIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.1 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik 133 mm
• Yükseklik 32 mm

TwinMOS TMD516GB4800U40 16 GB 4800 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.