Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
16

TwinMOS TornadoX7 Pro 16 GB 3200 MT Fiyatları

TwinMOS TornadoX7 Pro TMD416GB3200D16BKX7P 16GB DDR4 3200MHz CL16 Masaüstü Bellek

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

5.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 5609
Twinmos Ddr4 16gb 3200mhz Cl16 Tornadox7 Ram Tmd416gb3200d16bkx7p

Satıcı: bizdebul

5.759,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 5759.00
Twinmos Ddr4 16Gb 3200Mhz Cl16 Tornadox7 Ram Tmd416gb3200d16bkx7p

Satıcı: BizdeBul

5.808,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 5808.10
Twinmos Ddr4 16gb 3200mhz Cl16 Tornadox7 Ram Tmd416gb3200d16bkx7p

Satıcı: aybilbilgisayar

5.888,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 5888.00
TwinMOS 16GB DDR4 3200MHz (TMD416GB3200D16BKX7P) - BELLEK

Satıcı: PcKolik | 2 yorum

5.919,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 5919.48
TWINMOS 16 GB DDR4 3200MHZ CL16 1.2V TORNADOX7 TMD416GB3200D16BKX7P SOĞUTUCULU PC RAM

Satıcı: BizdeBul

6.027,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 6027.84
16 GB Ddr4 3200MHZ Twınmos Tornadox7 Pro CL16 Soğutuculu Dt TMD416GB3200D16BKX7P

Satıcı: Xaser

6.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 6699.00
Twinmos Tornadox7 Pro Tmd416gb3200d16bkx7p 16Gb Ddr4 3200Mhz Cl16 Masaüstü Bellek

Satıcı: Lowell Teknoloji

7.123,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 7123.80
TwinMOS TornadoX7 Pro 16GB (1x16GB) DDR4 3200MHz CL16 RAM (Bellek) (TMD416GB3200D16BKX7P) 7.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

9 7299.00
TWINMOS TMD416GB3200D16BKX7P 16GB (Tek Parça) DDR4 3200Mhz TornadoX7 Pro (Soğutuculu) PC Bellek

Satıcı: netsipariş

7.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 7349.00
TWINMOS TMD416GB3200D16BKX7P 16GB (Tek Parça) DDR4 3200Mhz TornadoX7 Pro (Soğutuculu) PC Bellek

Satıcı: Dey Elektronik

7.445,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 7445.00
TWINMOS 16 GB DDR4 3200MHZ CL16 1.2V TORNADOX7 TMD416GB3200D16BKX7P SOĞUTUCULU PC RAM

Satıcı: Lowell Teknoloji

7.623,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 7623.24
TWINMOS 16GB DDR4 3200MHZ CL16 PC RAM TORNADO X7 PRO TMD416GB3200D16BKX7P 7.630,52 TL + Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

13 7640.52
16 GB DDR4 3200MHZ TWINMOS TORNADOX7 PRO CL16 SOĞUTUCULU DT TMD416GB3200D16BKX7P

Satıcı: ACF Teknoloji

9.783,07 TL + Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

14 9793.07

TwinMOS TornadoX7 Pro 16 GB 3200 MT Fiyat Geçmişi

TwinMOS TornadoX7 Pro 16 GB 3200 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Modül Türü UDIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.35 V

TASARIM TASARIM

TwinMOS TornadoX7 Pro 16 GB 3200 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.