Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
16

TwinMOS TornadoX7 Pro 8 GB 3200 MT Fiyatları

TwinMOS TornadoX7 Pro TMD48GB3200D16BKX7P 8GB DDR4 3200MHz CL16 Masaüstü Bellek

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

3.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 3210
TwinMOS TornadoX7 Pro TMD48GB3200D16BKX7P 8GB DDR4 3200MHz CL16 Masaüstü Bellek

Satıcı: Dey Elektronik

3.614,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 3614.00
TwinMOS 8GB TornadoX7 Pro 3200mhz CL16 DDR4 Ram(TMD48GB3200D16BKX7P) 3.682,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 3692
8 Gb Ddr4 3200mhz Twınmos Tornadox7 Pro Cl16 Soğutuculu Dt Tmd48gb3200d16bkx7p

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

3.745,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

4 3745.92
Twinmos Ddr4 8gb 3200mhz Cl16 Tornadox7 Ram Tmd48gb3200d16bkx7p

Satıcı: ebz

3.829,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

5 3829.95
Twinmos Tornadox7 Pro Tmd48gb3200d16bkx7p 8Gb Ddr4 3200Mhz Cl16 Masaüstü Bellek

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.870,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 3870.00
Twinmos Tornadox7 Pro Tmd48gb3200d16bkx7p 8Gb Ddr4 3200Mhz Cl16 Masaüstü Bellek

Satıcı: nepalbilişim

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 3899.00
Twinmos Tornadox7 Pro 8gb 3200MHZ Ddr4 Ram lu (TMD48GB3200D16BKX7P)

Satıcı: DEY ELEKTRONİK | 2 yorum

3.902,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 3902.00
TwinMOS TornadoX7 Pro TMD48GB3200D16BKX7P 8GB DDR4 3200MHz CL16 Masaüstü Bellek

Satıcı: ramazanmutlu

3.930,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

9 3930.03
Twinmos Ddr4 8gb 3200mhz Cl16 Tornadox7 Ram Tmd48gb3200d16bkx7p

Satıcı: onlinealisverisyap

3.946,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

10 3946.37
TWINMOS 8GB DDR4 3200MHZ CL16 PC RAM TORNADO X7 PRO TMD48GB3200D16BKX7P 3.923,57 TL + Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

11 3933.57
8 GB DDR4 3200MHZ TWINMOS TORNADOX7 PRO CL16 SOĞUTUCULU DT TMD48GB3200D16BKX7P

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.140,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

12 4140.93
TWINMOS 8GB DDR4 3200MHZ CL16 PC RAM TORNADO X7 PRO TMD48GB3200D16BKX7P

Satıcı: Nepal Bilişim

4.267,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

13 4267.03
TwinMOS 8GB DDR4 3200MHz (TMD48GB3200D16BKX7P)

Satıcı: YEDİGÜN STORE

4.841,22 TL + Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

14 4851.22
TwinMOS 16GB (2x8) TornadoX7 Pro 3200mhz CL16 DDR4 Ram TMD48GB3200D16BKX7PX2 7.646,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

15 7656

TwinMOS TornadoX7 Pro 8 GB 3200 MT Fiyat Geçmişi

TwinMOS TornadoX7 Pro 8 GB 3200 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Modül Türü UDIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.35 V

TASARIM TASARIM

TwinMOS TornadoX7 Pro 8 GB 3200 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.