Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
40

TwinMOS VoltX 16 GB 4800 MT Fiyatları

TwinMOS 16GB DDR5 4800MHz (TMD516GB4800S40) (NB)

Satıcı: bibulabilsek | 1 yorum

9.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 9199.00
TwinMOS TMD516GB4800S40 16 GB DDR5 4800 MHz CL40 Notebook Ram

Satıcı: gamingdepom

10.329,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 10329.25
TwinMOS TMD516GB4800S40 16 GB DDR5 4800 MHz CL40 Notebook Ram

Satıcı: sanaluygun55

10.329,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 10329.25
Twınmos Tmd516gb4800s40 16Gb (Tek Parça) Ddr5 4800Mhz Notebook Bellek

Satıcı: Netsiparis

10.866,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 10866.10
TWINMOS 16GB DDR5 4800MHZ CL40 NOTEBOOK RAM VOLT X TMD516GB4800S40 10.949,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

5 10959
TwinMOS VoltX TMD516GB4800S40 16GB DDR5 4800MHz CL40 Notebook Bellek

Satıcı: netsiparis

11.026,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

6 11036.5
Twınmos 16Gb Ddr5 4800Mhz Cl40 Notebook Ram Volt X Tmd516gb4800s40

Satıcı: onlinealisverisyap

11.114,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 11114.60
TwinMOS 16GB DDR5 4800MHz (TMD516GB4800S40) (NB)

Satıcı: UZMANLARPC

11.618,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 11618.18
TwinMOS VoltX TMD516GB4800S40 16GB DDR5 4800MHz CL40 Notebook Bellek

Satıcı: onlinealisverisyap

11.785,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 11785.47
Twinmos Tmd516gb4800s40, 16gb, Ddr5, 4800mhz, Cl40, 1.1v Notebook Ram 12.406,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

10 12416
TwinMOS TMD516GB4800S40, 16GB, DDR5, 4800MHz, CL40, 1.1V Notebook Ram

Satıcı: Ptd Bilişim

13.146,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 13146.84
Twinmos TMD516GB4800S40, 16GB, Ddr5, 4800MHZ, CL40, 1.1V Notebook Ram - YOK

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

13.293,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 13293.57
16 GB DDR5 4800MHZ TWINMOS NB TMD516GB4800S40

Satıcı: ACF Teknoloji

21.404,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 21404.57

TwinMOS VoltX 16 GB 4800 MT Fiyat Geçmişi

TwinMOS VoltX 16 GB 4800 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü SO-DIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 262
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.1 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

TwinMOS VoltX 16 GB 4800 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.