Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
46

TwinMOS VoltX 16 GB 5600 MT Fiyatları

TwinMOS 16GB DDR5 5600MHz (TMD516GB5600S46) (NB)

Satıcı: GTI Bilişim | 4 yorum

7.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 7399.00
Twinmos Ddr5 16GB 5600MHZ CL46 Notebook Ram (TMD516GB5600S46)

Satıcı: Gti Bilişim

8.264,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

2 8264.05
Twinmos 16 GB DDR5 5600MHZ TWINMOS NB TMD516GB5600S46

Satıcı: Gti Bilişim

8.414,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 8414.01
TWINMOS TMD516GB5600S46 16GB DDR5 5600MHZ CL46 Bellek

Satıcı: ParosTeknoloji

9.463,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 9463.38
Twinmos Voltx TMD516GB5600S46 16 GB DDR5 5600 MHz CL46 Ram

Satıcı: magic

10.483,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

5 10483.79
Twinmos Sodimm 16GB 5600MHz DDR5 CL46 Notebook Bellek (TMD516GB5600S46)

Satıcı: Magic Teknoloji

10.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

6 10499.00
Twinmos Voltx TMD516GB5600S46 16 GB DDR5 5600 MHz CL46 Ram

Satıcı: ebz

10.685,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

7 10685.79
16 Gb Ddr5 5600Mhz Twınmos Nb Tmd516Gb5600S46 10.747,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 10757
TWINMOS 16GB DDR5 5600MHZ CL46 NOTEBOOK RAM VOLTX TMD516GB5600S46

Satıcı: ZmTeknoloji

11.214,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 11224
TwinMOS Tmd516gb5600s46, 16gb, Ddr5, 5600mhz, Cl46, 1.1v Notebook Ram

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

13.172,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 13172.95
Twinmos TMD516GB5600S46, 16GB, Ddr5, 5600MHZ, CL46, 1.1V Notebook Ram

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

13.446,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 13446.94
TwinMOS Tmd516gb5600s46, 16gb, Ddr5, 5600mhz, Cl46, 1.1v Notebook Ram

Satıcı: Teknoteg

13.563,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 13563.31

TwinMOS VoltX 16 GB 5600 MT Fiyat Geçmişi

TwinMOS VoltX 16 GB 5600 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü SO-DIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 262
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.1 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

TwinMOS VoltX 16 GB 5600 MT İle En Çok Karşılaştırılan Bellekler

TwinMOS VoltX 16 GB 5600 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.