Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
40

TwinMOS VoltX 32 GB 4800 MT Fiyatları

Twinmos Ddr5 32gb 4800mhz Cl40 Notebook Ram Tmd532gb4800s40

Satıcı: nepalbilisim

17.590,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 17590.40
Twinmos Ddr5 32gb 4800mhz Cl40 Notebook Ram Tmd532gb4800s40

Satıcı: ebz

17.700,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 17700.79
Twinmos Voltx Tmd532gb4800s40 32Gb Ddr5 4800Mhz Cl40 Notebook Bellek

Satıcı: Lowell Teknoloji

17.801,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

3 17801.50
32 Gb Ddr5 4800mhz Twınmos Nb Tmd532gb4800s40

Satıcı: ramazanmutlu

18.308,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 18308.89
TwinMOS DDR5 32GB 4800MHz CL40 Notebook Ram (TMD532GB4800S40)

Satıcı: LowellTeknoloji

18.689,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

5 18699
TwinMOS TMD532GB4800S40, 32GB, DDR5, 4800MHz, CL40, 1.1V Notebook Ram

Satıcı: LowellTeknoloji

18.714,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 18714.46
TWINMOS 32GB DDR5 4800MHZ CL40 NOTEBOOK RAM VOLT X TMD532GB4800S40 18.831,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

7 18841
TwinMOS 32GB DDR5 4800MHz (TMD532GB4800S40) (NB)

Satıcı: UZMANLARPC

19.015,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 19015.37
Twınmos 32Gb Ddr5 4800Mhz Cl40 Notebook Ram Volt X Tmd532gb4800s40

Satıcı: ramazanmutlu

19.051,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

9 19051.70
Twinmos Ddr5 32GB 4800MHZ CL40 Notebook Ram (TMD532GB4800S40)

Satıcı: Lowell Teknoloji

19.311,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 19311.73
TWINMOS 32 GB DDR5 4800MHZ CL40 1.1V TMD532GB4800S40 NOTEBOOK RAM

Satıcı: onlinealisverisyap

20.275,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 20275.09
32 Gb Ddr5 4800mhz Twınmos Nb Tmd532gb4800s40

Satıcı: Teknoteg

23.467,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

12 23477
TwinMos 32 GB Ddr5 4800MHZ Twınmos Nb TMD532GB4800S40

Satıcı: tatligel

24.884,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

13 24884.66

TwinMOS VoltX 32 GB 4800 MT Fiyat Geçmişi

TwinMOS VoltX 32 GB 4800 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü SO-DIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 262
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.1 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

TwinMOS VoltX 32 GB 4800 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.