Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
46

TwinMOS VoltX 32 GB 5600 MT Fiyatları

TWINMOS 32GB 5600MHz DDR5 PC RAM TMD532GB5600U46WO

Satıcı: TomrisBT

18.102,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 18102.84
32 Gb Ddr5 5600mhz Cl46 Twınmos Dt Tmd532gb5600u46wo

Satıcı: ebz

18.338,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 18338.35
32 Gb Ddr5 5600mhz Cl46 Twınmos Dt Tmd532gb5600u46wo

Satıcı: ramazanmutlu

18.961,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 18961.15
32 Gb Ddr5 5600mhz Cl46 Twınmos Dt Tmd532gb5600u46wo

Satıcı: ramazanmutlu

18.969,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 18969.99
32Gb Twinmos 5600Mhz Cl46 (Tmd532gb5600u46wo) Ddr5 Pc Ram

Satıcı: BilgePazar

19.103,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 19103.30
Twınmos 32Gb Ddr5 5600Mhz Pc Ram Value Tmd532gb5600u46wo

Satıcı: ramazanmutlu

19.298,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 19298.00
TWINMOS 32GB DDR5 5600MHZ PC RAM VALUE TMD532GB5600U46WO

Satıcı: onlinealisverisyap

19.496,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

7 19506
TWINMOS 32GB DDR5 5600MHZ PC RAM VALUE TMD532GB5600U46WO

Satıcı: ZmTeknoloji

19.535,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

8 19545
32 Gb Ddr5 5600mhz Cl46 Twınmos Dt Tmd532gb5600u46wo

Satıcı: onlinealisverisyap

20.061,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 20061.78
TwinMOS TMD532GB5600U46WO 32GB DDR5 5600MHz CL46 Masaüstü Bellek

Satıcı: onlinealisverisyap

20.077,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 20087.55
Twinmos 32Gb Ddr5 5600Mhz CL46 Pc Ram TMD532GB5600U46WO

Satıcı: onlinealisverisyap

20.990,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 20990.64
Twinmos 32GB Ddr5 5600MHZ CL46 Pc Ram (TMD532GB5600U46WO)

Satıcı: ZmTeknoloji | 1 yorum

21.351,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

12 21351.26
Twinmos Ddr5 32GB 5600MHZ CL46 Desktop Ram Black Soğutuculu (TMD532GB5600U46B) - 32GB (1x32)

Satıcı: teknodep | 1 yorum

28.791,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

13 28791.57

TwinMOS VoltX 32 GB 5600 MT Fiyat Geçmişi

TwinMOS VoltX 32 GB 5600 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.1 V

TASARIM TASARIM

TwinMOS VoltX 32 GB 5600 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.