Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hema Bilişim
1.807,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
1 1807.49 XPG 16GB (2x8GB) Gammix D30 Kırmızı DDR4 3600MHz CL18 1.35V PC Ram2 yorum
1.677,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 1677.90 XPG 16gb (2X 8GB) Ddr4 3600mhz Cl18 Dual Kıt Pc Ram Gammıx D30 Ax4u36008g18ı-dr30Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR
1.974,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
3 1974.00 XPG Gammix D30 AX4U36008G18I-DR30 16 GB (2x8) DDR4 3200 MHz CL18 RamSatıcı: ramazanmutlu
2.193,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
4 2193.90 XPG Gammix D30 AX4U36008G18I-DR30 16 GB (2x8) DDR4 3200 MHz CL18 RamSatıcı: onlinealisverisyap
2.208,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
5 2208.75 XPG Gammix D30 AX4U36008G18I-DR30 16 GB (2x8) DDR4 3200 MHz CL18 RamSatıcı: zmteknoloji
2.287,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
6 2287.05 XPG Gammix D30 Kırmızı DDR4-3600Mhz CL18 16GB (2x8GB) Dual Kit (18-22-22) 1.35VSatıcı: onlinealisverisyap
2.370,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
7 2370.67 XPG 16GB (2X 8GB) DDR4 3200MHZ CL18 DUAL KIT PC RAM GAMMIX D30 AX4U36008G18I-DR30Satıcı: onlinealisverisyap
2.375,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
8 2375.80 XPG 16gb (2X 8GB) Ddr4 3600mhz Cl18 Dual Kıt Pc Ram Gammıx D30 Ax4u36008g18ı-dr30Satıcı: MB TEKNOLOJİ
2.485,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
9 2485.16 XPG 16GB (2X 8GB) DDR4 3200MHZ CL18 DUAL KIT PC RAM GAMMIX D30 AX4U36008G18I-DR30Satıcı: onlinealisverisyap
2.628,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 2628.44