Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
18

XPG Gammix D30 8 GB 3600 MT Fiyatları

XPG Gammix D30 AX4U36008G18I-SR30 8 GB DDR4 3600 MHz CL19 Ram

Satıcı: sezginbilisim

2.749,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 2749.41
XPG Gammix D30 AX4U36008G18I-SR30 8 GB DDR4 3600 MHz CL19 Ram

Satıcı: magne

2.943,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 2943.08
XPG Gammix D30 Kırmızı DDR4-3600Mhz CL18 8GB (1x8GB) Single (18-22-22) 1.35V (AX4U36008G18I-SR30)

Satıcı: troybilgisayar | 161 yorum

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 3499.00
Xpg Gammix D30 8 Gb 3600 Mhz Cl19 Ax4u36008g18ı-Sr30 Ddr4 Ram

Satıcı: COSMONY TEKNOLOJİ

3.625,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 3625.10
Xpg Gammix D30 8 Gb 3600 Mhz Cl19 Ax4u36008g18ı-Sr30 Ddr4 Ram

Satıcı: Troy Bilgisayar

3.735,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 3735.30
XPG 8 GB DDR4 3600MHZ CL18 PC RAM GAMMIX D30 AX4U36008G18I-SR30

Satıcı: ZmTeknoloji

3.958,65 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3968.65
XPG Gammix D30 AX4U36008G18I-SR30 8GB (1x8GB) DDR4 3600MHz CL18 Gaming (Oyuncu) Ram 4.079,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 4079.00
XPG Gammix D30 Kırmızı DDR4-3600Mhz CL18 8GB (1x8GB) Single (18-22-22) 1.35V (AX4U36008G18I-SR30)

Satıcı: Hepsiburada | 161 yorum

4.179,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 4179.05
XPG 8GB (1x8GB) Gammix D30 Kırmızı DDR4 3600MHz CL18 1.35V PC Ram

4 yorum

4.379,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

9 4379.00
Adata XPG Gammix D30 8 GB 3600 MHz DDR4 CL19 AX4U36008G18I-SR30 Ram 4.471,97 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 4481.97

XPG Gammix D30 8 GB 3600 MT Fiyat Geçmişi

XPG Gammix D30 8 GB 3600 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.35 V

TASARIM TASARIM

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları AX4U36008G18I-SB30 AX4U36008G18I-SR30

XPG Gammix D30 8 GB 3600 MT İle En Çok Karşılaştırılan Bellekler

XPG Gammix D30 8 GB 3600 MT Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Ercan C***** Profil Resmi

1 yorum

Ercan C***** Cl 18 değil 19
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.