Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
16

XPG Gammix D35 32 GB 3200 MT Fiyatları

Xpg AX4U320016G16A-DTBKD35 Spectrİx D35 32 GB (2x16) DDR4 3200 MHz CL16 Ram

Satıcı: sezginbilisim

9.559,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 9559.08
Xpg AX4U320016G16A-DTBKD35 Spectrİx D35 32 GB (2x16) DDR4 3200 MHz CL16 Ram

Satıcı: berfinteknoloji

10.413,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 10413.92
XPG SPECTRIX D35 32GB(2x16GB) DDR4 3200Mhz CL16 1.35V MASAUSTU RAM BELLEK(AX4U320016G16A-DTBKD35)

Satıcı: Hira Teknoloji

11.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 11149.00
XPG 32GB (2X 16GB) DDR4 3200MHZ CL16 DUAL KIT PC RAM SPECTRIX D35 AX4U320016G16A-DTBKD35

Satıcı: ZmTeknoloji

11.310,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 11310.00
XPG 32GB (2X 16GB) DDR4 3200MHZ CL16 DUAL KIT PC RAM SPECTRIX D35 AX4U320016G16A-DTBKD35 11.316,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 11326
XPG Spectrix D35 Siyah DDR4-3200Mhz CL16 32GB (2x16GB) Dual Kit (16-20-20) 1.35V (AX4U320016G16A-DTBKD35)

Satıcı: SEZGİNBİLGİSAYAR | 28 yorum

11.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 11399.00
Xpg 32Gb (2X 16Gb) Ddr4 3200Mhz Cl16 Dual Kıt Pc Ram Spectrıx D35 Ax4u320016g16a-Dtbkd35

Satıcı: onlinealisverisyap

11.462,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 11462.50
Xpg 32Gb (2X 16Gb) Ddr4 3200Mhz Cl16 Dual Kıt Pc Ram Spectrıx D35 Ax4u320016g16a-Dtbkd35

Satıcı: ZmTeknoloji

11.481,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 11481.20
Xpg 32GB (2x 16GB) Ddr4 3200MHZ CL16 Dual Kıt Pc Ram Spectrıx D35 AX4U320016G16A-DTBKD35

Satıcı: Core Bilgisayar

15.844,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 15844.39
XPG SPECTRIX D35 32GB(2x16GB) DDR4 3200Mhz CL16 1.35V MASAUSTU RAM BELLEK(AX4U320016G16A-DTBKD35)

Satıcı: Fakotek Teknoloji

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 16999.00

XPG Gammix D35 32 GB 3200 MT Fiyat Geçmişi

XPG Gammix D35 32 GB 3200 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.35 V

TASARIM TASARIM

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları AX4U320016G16A-DTBKD35 AX4U320016G16A-DTWHD35

XPG Gammix D35 32 GB 3200 MT İle En Çok Karşılaştırılan Bellekler

XPG Gammix D35 32 GB 3200 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.