Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
16

XPG Gammix D35 16 GB 3200 MT Fiyatları

Xpg Gammix D35 16 Gb 3200 Mhz Cl16 Ax4u320016g16a-Sbkd35 Ddr4 Ram

Satıcı: COSMONY TEKNOLOJİ

6.509,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 6509.10
XPG 16GB Gammix D35 DDR4 3200MHz CL16-20-20 1.35V Soğutuculu PC Ram

Satıcı: DELTA BİLİŞİM VE OTOMASYON | 23 yorum

7.673,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 7673.17
Adata XPG Gammix D35 AX4U320016G16A-SBKD35 16 GB DDR4 3200 MHz CL16 Ram

Satıcı: Netsiparis

7.673,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 7673.17
Adata XPG Gammix D35 AX4U320016G16A-SBKD35 16 GB DDR4 3200 MHz CL16 Ram

Satıcı: teknostok

7.730,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 7730.68
Xpg 16Gb Ddr4 3200Mhz Cl16 Pc Ram Gammıx D35 Ax4u320016g16a-Sbkd35

Satıcı: Netsiparis

7.740,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 7740.80
XPG Gammix D35 16 GB 3200 MHz CL16 AX4U320016G16A-SBKD35 DDR4 Ram

Satıcı: netsiparis

7.826,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

6 7836.2
XPG Gammix D35 AX4U320016G16A-SBKD35 16GB (1x16GB) DDR4 3200MHz CL16 Gaming (Oyuncu) Ram

Satıcı: netsiparis

8.018,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 8018.98
XPG 16GB DDR4 3200MHZ CL16 PC RAM GAMMIX D35 AX4U320016G16A-SBKD35

Satıcı: onlinealisverisyap

8.007,62 TL + Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

8 8017.62
XPG Gammix D35 AX4U320016G16A-SBKD35 16GB (1x16GB) DDR4 3200MHz CL16 Gaming (Oyuncu) Ram

Satıcı: onlinealisverisyap

8.617,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 8617.25
Xpg 16GB Ddr4 3200MHZ CL16 Pc Ram Gammıx D35 AX4U320016G16A-SBKD35

Satıcı: CosmonyTeknoloji | 1 yorum

8.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 8699.00
XPG 16GB Gammix D35 DDR4 3200MHz CL16-20-20 1.35V Soğutuculu PC Ram

Satıcı: zmteknoloji

8.770,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 8770.13
XPG 16GB Gammix D35 DDR4 3200MHz CL16-20-20 1.35V Soğutuculu PC Ram

Satıcı: Smallman

10.868,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 10868.42

XPG Gammix D35 16 GB 3200 MT Fiyat Geçmişi

XPG Gammix D35 16 GB 3200 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.35 V

TASARIM TASARIM

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları AX4U320016G16A-SBKD35 AX4U320016G16A-SWHD35

XPG Gammix D35 16 GB 3200 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.