Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Xpg 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHZ CL16 Dual Kit PC RAM Yüksek Performanslı Gammıx D35 AX4U32008G16A-DTBKD35 - 16GB (2X 8GB) 3200MHZ
Satıcı: Aysegulsann
6.399,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 6399.26
Xpg Spectrix D35 16 Gb (2X8) 3200 Mhz Cl16 Ax4u32008g16a-Dtbkd35 Ddr4 Ram
Satıcı: COSMONY TEKNOLOJİ
7.904,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
2 7904.10
XPG Spectrix D35 Siyah DDR4-3200Mhz CL16 16GB (2x8GB) Dual Kit (16-20-20) 1.35V (AX4U32008G16A-DTBKD35) - AX4U32008G16A
Satıcı: CosmonyTeknoloji | 7 yorum
8.498,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 8498.00
XPG 16GB (2x8GB) Spectrix D35 Siyah DDR4 3200MHz CL16 1.35V PC Ram
9.129,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
13 dk önce
4 9129.00
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM
VARYANT