Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
XPG Spectrix D35 Siyah DDR4-3600Mhz CL18 32GB (2x16GB) Dual Kit (18-22-22) 1.35V (AX4U360016G18I-DTBKD35)
Satıcı: Dmr Teknoloji | 10 yorum
10.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 10999.00
Xpg Gammix D35 Ax4u360016g18ı-dtbkd35 32gb 2x16gb Ddr4 3600mhz Cl18 Masaüstü Bellek Satıcı: nastechteknoloji2
11.829,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 11829.09
Xpg Gammix D35 Ax4u360016g18ı-dtbkd35 32gb 2x16gb Ddr4 3600mhz Cl18 Masaüstü Bellek Satıcı: troybilgisayar
11.966,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 11966.50
Xpg Gammix D35 32 Gb (2X16) 3600 Mhz Cl18 Ax4u360016g18ı-Dtbkd35 Ddr4 Ram
Satıcı: Troy Bilgisayar
12.154,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 12154.10
XPG 32GB (2x 16GB) Ddr4 3600MHZ CL18 Dual Kıt Pc Ram Spectrıx D35 AX4U360016G18I-DTBKD35
Satıcı: CosmonyTeknoloji
16.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 16499.00
Xpg Gammix D35 32 Gb (2X16) 3600 Mhz Cl18 Ax4u360016g18ı-Dtbkd35 Ddr4 Ram
Satıcı: COSMONY TEKNOLOJİ
16.646,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 16646.10
XPG GAMMIX D35 Siyah DDR4-3600Mhz CL18 32GB (2x16GB) 1.35V PC Ram 1 yorum
17.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
7 17149.00
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM
VARYANT4 yorum