Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hepsiburada | 5 yorum
779,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
1 779.00 XPG 8GB (1x8GB) Spectrix D35 Siyah DDR4 3600MHz CL18 1.35V PC Ram 820,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 820.80 XPG Gammix D35 Siyah Ddr4-3600mhz Cl18 8gb (1X8GB) Single (18-22-22)) 1.35vSatıcı: VATAN BİLGİSAYAR
912,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
3 912.00 A-DATA RAM DIMM 8GB DDR4 XPG 3600MHZ GAMMIX D35 BLACK AX4U36008G18I-SBKD35Satıcı: Magic Teknoloji
913,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
4 913.09 Adata XPG Gammix D35 AX4U36008G18I-SBKD35 8 GB DDR4 3600 MHz CL18 RamSatıcı: magic
930,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
5 930.67 Adata XPG Gammix D35 AX4U36008G18I-SBKD35 8 GB DDR4 3600 MHz CL18 RamSatıcı: zenpabilisim
936,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
6 936.40 Adata XPG Gammix D35 AX4U36008G18I-SBKD35 8 GB DDR4 3600 MHz CL18 RamSatıcı: lowellteknoloji
969,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
7 969.00 Adata XPG Ax4U36008G18I-Sbkd35 8 GB Ddr4 3600 MHz Gammix D35 Dimm RAMSatıcı: Magic Teknoloji
961,35 TL + Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 971.35 XPG Gammix D35 AX4U36008G18I-SBKD35 8GB (1x8GB) DDR4 3600MHz CL18 Gaming (Oyuncu) Ram 1.049,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 1049.76 A-DATA RAM DIMM 8GB DDR4 XPG 3600MHZ GAMMIX D35 BLACK AX4U36008G18I-SBKD35Satıcı: incehesap
1.095,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
10 1095.40 XPG Gammix D35 Siyah Ddr4-3600mhz Cl18 8gb (1X8GB) Single (18-22-22)) 1.35vSatıcı: incehesap
1.134,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
11 1134.88