Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
16

XPG Gammix D35 8 GB 3200 MT Fiyatları

XPG Spectrix D35 Siyah DDR4-3200Mhz CL16 8GB (1x8GB) Single (16-20-20) 1.35V (AX4U32008G16A-SBKD35)

Satıcı: DEY ELEKTRONİK | 56 yorum

2.891,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 2891.00
XPG Gammix D35 AX4U32008G16A-SBKG35 8 GB DDR4 3200 MHz CL16 Ram

Satıcı: DEY-ELEKTRONİK

2.659,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 2659.72
XPG Gammix D35 AX4U32008G16A-SBKG35 8 GB DDR4 3200 MHz CL16 Ram

Satıcı: BilgiRize

3.083,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 3083.14
Xpg Gammix D35 8 Gb 3200 Mhz Cl16 Ax4u32008g16a-Sbkd35 Ddr4 Ram

Satıcı: COSMONY TEKNOLOJİ

3.253,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 3253.10
Xpg 8Gb 3200Mhz Ddr4 Gammıx D35 Cl16 1.35V Pc Ram

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

3.807,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 3807.10
XPG 8GB DDR4 3200MHZ CL16 PC RAM GAMMIX D35 AX4U32008G16A-SBKD35

Satıcı: onlinealisverisyap

3.856,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

6 3856.71
XPG Gammix D35 AX4U32008G16A-SBKD35 8GB (1x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Gaming (Oyuncu) Ram

Satıcı: netsiparis

3.898,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 3898.56
Xpg 8gb Ddr4 3200MHZ CL16 Pc Ram Gammıx D35 AX4U32008G16A-SBKD35

Satıcı: CosmonyTeknoloji

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 3899.00
XPG Gammix D35 AX4U32008G16A-SBKD35 8GB (1x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Gaming (Oyuncu) Ram

Satıcı: onlinealisverisyap

4.146,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 4146.65
XPG Gammix D35 8GB (1x8GB) 3200MHz CL16 DDR4 Siyah Ram (AX4U32008G16A-SBKD35) 4.226,21 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 4236.21
Xpg 8Gb Gammix D35 Ddr4 3200Mhz Cl16-20-20 1.35V Soğutuculu Pc Ram

Satıcı: pazareyle

6.382,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 6382.08

XPG Gammix D35 8 GB 3200 MT Fiyat Geçmişi

XPG Gammix D35 8 GB 3200 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Modül Türü UDIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.35 V

TASARIM TASARIM

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları AX4U32008G16A-SBKD35 AX4U32008G16A-SBKG35 AX4U32008G16A-SWHD35

XPG Gammix D35 8 GB 3200 MT İle En Çok Karşılaştırılan Bellekler

XPG Gammix D35 8 GB 3200 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.