Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
30

XPG Lancer Blade 32 GB 6000 MT Fiyatları

XPG Lancer Blade RGB 32GB (2x16) DDR5 6000Mhz CL30 AX5U6000C3016G-DTLABRBK Dual Kit Ram

Satıcı: DFSBilgisayar

31.095,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 31095.81
Xpg Lancer Blade Rgb 32 Gb (2X16) 6000 Mhz Cl30 Ax5u6000c3016g-Dtlabrbk Ddr5 Ram

Satıcı: Dfsbilgisayar

31.250,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

2 31250.80
Xpg Lancer Blade Rbg Ddr5 6000Mhz Cl30 32Gb (2X16gb) Ram Masaüstü Pc (Ax5u6000c3016g-Dtlabrwh)

Satıcı: Dfsbilgisayar

31.534,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

3 31534.40
XPG Lancer Blade RGB 32GB (2x16) DDR5 6000Mhz CL30 AX5U6000C3016G-DTLABRBK Dual Kit Ram

Satıcı: DFSBilgisayar

31.594,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

4 31594.69
XPG Lancer Blade RGB AX5U6000C3016G-DTLABRBK 32 GB (2x16) DDR5 6000 MHz CL30 Ram

Satıcı: DFSBilgisayar

31.656,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 31656.32
XPG Lancer Blade RBG DDR5 6000MHz CL30 32GB (2x16GB) RAM MASAÜSTÜ PC (AX5U6000C3016G-DTLABRWH)

Satıcı: DFSBilgisayar

31.881,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 31881.13
Xpg Lancer Blade Rbg Ddr5 6000mhz Cl30 32gb 2x16gb Ram Masaüstü Pc Ax5u6000c3016g-dtlabrwh

Satıcı: DFSBilgisayar

31.943,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 31943.23
Xpg Lancer Blade Rgb 32GB (2X16) Ddr5 6000MHZ CL30 AX5U6000C3016G-DTLABRBK Dual Kit Ram

Satıcı: Dfs Bilgisayar | 19 yorum

32.698,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 32698.47

XPG Lancer Blade 32 GB 6000 MT Fiyat Geçmişi

XPG Lancer Blade 32 GB 6000 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.4 V

TASARIM TASARIM

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları AX5U6000C3016G-DTLABRBK AX5U6000C3016G-DTLABRWH

XPG Lancer Blade 32 GB 6000 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.