Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Xpg Lancer Blade Ax5u6000c4816g-Slabbk 16Gb Ddr5 6000Mhz Cl48 Masaüstü Bellek
Satıcı: Lowell Teknoloji
12.472,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 12472.00
XPG Lancer Blade AX5U6000C4816G-SLABBK 16 GB DDR5 6000 MHz CL48 Ram Satıcı: lowellteknoloji
12.833,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 12833.08
XPG Lancer Blade AX5U6000C4816G-SLABBK 16 GB DDR5 6000 MHz CL48 Ram Satıcı: mediamarkt
12.967,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 12967.50
XPG Lancer Blade Black 16 GB 6000 MHz CL48 AX5U6000C4816G-SLABBK DDR5 Ram Satıcı: LowellTeknoloji
13.112,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 13112.06
Xpg Lancer Blade Black 16 GB 6000 Mhz CL48 AX5U6000C4816G-SLABBK Ddr5 Ram
Satıcı: Hepsiburada | 9 yorum
13.204,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 13204.05
Xpg Lancer Blade DDR5-6000Mhz Cl48 16Gb (1x16GB) Single (48-48-48) 1.1V Ram Siyah Ax5U6000C4816G-Slabbk
13.299,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
10 dk önce
6 13299.00
XPG 16GB (1x16GB) Lancer Blade Siyah DDR5 6000Mhz CL48 1.35V PC Ram
20.189,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
19 dk önce
7 20189.00
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM
VARYANT