Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Xpg Lancer Cudımm 48gb 2x24gb Ddr5 8400mhz Dual Ax5cu8400c4024g Satıcı: azomik
35.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 35990.00
Xpg 48GB (2x 24GB) Ddr5 Cudımm 8400MHZ CL40 Rgb Dual Kıt Pc Ram Lancer Sılver AX5CU8400C4024G-DCLACRSG
Satıcı: deltabilgisayar | 1 yorum
38.450,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 38450.00
Xpg Lancer Silver Rgb 48 Gb (2X24) 8400 Mhz Cl40 Ax5cu8400c4024g-Dclacrsg Ddr5 Ram
Satıcı: COSMONY TEKNOLOJİ
53.009,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 53009.10
Xpg Lancer Cudımm 48gb 2x24gb Ddr5 8400mhz Dual Ax5cu8400c4024g Satıcı: Netsiparis
54.694,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 54694.55
XPG Lancer Silver RGB CU-DIMM DDR5-8400Mhz CL40 48GB (2x24GB) Dual Kit (40-52-52) 1.40V Satıcı: netsiparis
56.424,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
5 56424.68
Xpg 48GB (2x 24GB) Ddr5 Cudımm 8400MHZ CL40 Rgb Dual Kıt Pc Ram Lancer Sılver AX5CU8400C4024G-DCLACRSG
Satıcı: teknoberk
63.790,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
6 63790.00
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM