Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
30

XPG Lancer RGB 64 GB 6000 MT Fiyatları

Xpg Lancer Rgb 64Gb (2X32) 6000Mhz Cl30 Ddr5 Pc Ram Ax5u6000c3032g-Dclarbk

Satıcı: Techburada

44.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 44999.00
XPG Lancer Siyah RGB DDR5-6000Mhz CL30 64GB (2x32GB) Dual Kit (30-40-40) 1.35V (AX5U6000C3032G-DCLARBK)

Satıcı: Hepsiburada | 28 yorum

45.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 45899.00
Adata XPG Lancer RGB AX5U6000C3032G-DCLARBK 64 GB (2x32) DDR5 6000 MHz CL30 Ram

Satıcı: Techburada

46.409,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 46409.09
Xpg Lancer Rgb 64 Gb (2X32) 6000 Mhz Cl30 Ax5u6000c3032g-Dclarbk Ddr5 Ram

Satıcı: COSMONY TEKNOLOJİ

46.498,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 46498.10
XPG Lancer Black 64GB (2x32GB) DDR5 6000Mhz RGB CL30 AX5U6000C3032G-DCLARBK Dual Kit Ram

Satıcı: TECHBURADA

46.529,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 46529.01
XPG Lancer Black 64GB (2x32GB) DDR5 6000Mhz RGB CL30 AX5U6000C3032G-DCLARBK Dual Kit Ram

Satıcı: Öztoros Hobi

46.906,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 46906.00
Adata XPG Lancer RGB AX5U6000C3032G-DCLARBK 64 GB (2x32) DDR5 6000 MHz CL30 Ram

Satıcı: Ronin_Bilgisayar

47.320,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 47320.00
XPG Lancer 64GB (2x32) 6000MHz CL30 DDR5 RAM AX5U6000C3032G-DCLARBK

Satıcı: Techburada

47.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

8 47909
XPG 32GB (2X 16GB) DDR5 6000MHZ CL30 DUAL KIT PC RAM LANCER AX5U6000C3032G-DCLARBK

Satıcı: TECHBURADA

47.999,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 47999.05
XPG Lancer Beyaz 64GB (2x32GB) DDR5 6000Mhz RGB CL30 AX5U6000C3032G-DCLARWH Dual Kit Ram

Satıcı: Troy Bilgisayar

54.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 54499.00
XPG Lancer Beyaz RGB DDR5-6000Mhz CL30 64GB (2x32GB) Dual Kit (30-40-40) 1.35V (AX5U6000C3032G-DCLARWH) - AX5U6000C3032G

Satıcı: CosmonyTeknoloji | 13 yorum

56.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 56999.00
Xpg Lancer RGB DDR5-6000Mhz Cl30 64Gb (2X32Gb) Dual (30-40-40) 1.35V Ram Siyah Ax5U6000C3032G-Dclarbk 65.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

12 65999.00
XPG 64GB (2X 32GB) DDR5 6000MHZ CL30 RGB DUAL KIT PC RAM LANCER BEYAZ AX5U6000C3032G-DCLARWH

Satıcı: Cosmony Teknoloji

69.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 69999.00

XPG Lancer RGB 64 GB 6000 MT Fiyat Geçmişi

XPG Lancer RGB 64 GB 6000 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.35 V

TASARIM TASARIM

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları AX5U6000C3032G-DCLARBK AX5U6000C3032G-DCLARWH

XPG Lancer RGB 64 GB 6000 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.