Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
32

XPG Lancer RGB 64 GB 6400 MT Fiyatları

XPG Lancer RGB AX5U6400C3232G-DCLARBK 64 GB (2x32) DDR5 6400 MHz CL32 Ram

Satıcı: tlgstore

44.619,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 44619.08
Xpg Lancer Rgb 64Gb (2X32) Ddr5 6400Mhz Cl32 Ax5u6400c3232g-Dclarbk Dual Kit Ram

Satıcı: AYPAGSM

45.814,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 45814.10
XPG Lancer RGB AX5U6400C3232G-DCLARBK 64 GB (2x32) DDR5 6400 MHz CL32 Ram

Satıcı: AYPAGSM

46.059,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 46059.06
Xpg Lancer Rgb 64Gb (2X32) Ddr5 6400Mhz Cl32 Ax5u6400c3232g-Dclarbk Dual Kit Ram

Satıcı: Troy Bilgisayar

46.281,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 46281.60
XPG Lancer Siyah RGB DDR5-6400Mhz CL32 64GB (2x32GB) Dual Kit (32-39-39) 1.40V (AX5U6400C3232G-DCLARBK)

Satıcı: AYPA TEKNOLOJİ | 15 yorum

46.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 46499.00
XPG Lancer 64GB (2x32) 6400MHz CL32 DDR5 UDIMM RAM AX5U6400C3232G-DCLARBK

Satıcı: EKAŞ

47.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 47999.00
XPG Lancer RGB 64GB (2x32) DDR5 6400Mhz CL32 AX5U6400C3232G-DCLARBK Dual Kit Ram

Satıcı: AYPA

47.999,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 47999.04
XPG LANCER AX5U6400C3232G-DCLARWH 64GB(2X32) 6400MHZ CL32 RGB BEYAZ MASAUSTU RAM BELLLEK

Satıcı: Prime

48.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 48799.00
XPG Lancer Beyaz RGB DDR5-6400Mhz CL32 64GB (2x32GB) Dual Kit (32-39-39) 1.40V (AX5U6400C3232G-DCLARWH) - 64 gb

Satıcı: GamerBilişim | 11 yorum

49.849,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 49849.64
XPG LANCER AX5U6400C3232G-DCLARWH 64GB(2X32) 6400MHZ CL32 RGB BEYAZ MASAUSTU RAM BELLLEK

Satıcı: Gamer Bilişim

49.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 49900.00
XPG Lancer RGB 64GB (2x32) DDR5 6400Mhz CL32 AX5U6400C3232G-DCLARBK Dual Kit Ram

Satıcı: Troy Bilgisayar

50.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 50999.00
XPG ADATA DDR5 64GB 6000-32 K2 Lancer RGB w Serisi, Beyaz

Satıcı: GamerBilisim

51.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

12 51010
XPG Lancer RGB AX5U6400C3232G-DCLARWH 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 Masaüstü Bellek

Satıcı: RaptorBilgisayar

51.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 51999.00
XPG 32GB-2 Lancer RGB DDR5 6400MT-s PC5-51200 CL 32-39-39 1.4V Soğutuculu PC Ram

Satıcı: Cosmony Teknoloji

66.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 66999.00
Xpg Lancer RGB DDR5-6400Mhz Cl32 64Gb (2X32Gb) Dual (32-39-39) 1.40V Ram Siyah Ax5U6400C3232G-Dclarbk 76.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

15 76999.00

XPG Lancer RGB 64 GB 6400 MT Fiyat Geçmişi

XPG Lancer RGB 64 GB 6400 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Modül Türü UDIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.4 V

TASARIM TASARIM

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları AX5U6400C3232G-DCLARBK AX5U6400C3232G-DCLARWH

XPG Lancer RGB 64 GB 6400 MT İle En Çok Karşılaştırılan Bellekler

XPG Lancer RGB 64 GB 6400 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.