Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Gamers_Arena
8.259,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
1 8259.00 XPG Lancer RGB 32GB (16X2) DDR5 8000Mhz AX5U8000C3816G-DCLARBK Dual Kit Ram 8.315,01 TL + Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
2 8325.01 XPG Lancer RGB 32GB (16X2) DDR5 8000Mhz CL38 1.45V AX5U8000C3816G-DCLARBK Dual Kit RamSatıcı: Gamers Arena
8.351,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
3 8351.04 XPG Lancer RGB 32GB (16X2) DDR5 8000Mhz CL38 1.45V Dual Kit RamSatıcı: Gamers Arena
8.659,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 8659.00 XPG Lancer RGB 32GB (16X2) DDR5 8000Mhz CL38 1.45V AX5U8000C3816G-DCLARBK Dual Kit RamSatıcı: Gamers Arena
8.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 8699.00 XPG Lancer RGB Ax5U8000C3816G-Dclarbk 32 GB (16x2 GB) Ddr5 8000 MHz 1.45V Cl38 Dual Kit RAMSatıcı: Gamers Arena
8.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 8849.00 Xpg Lancer Rgb 32Gb (16X2) Ddr5 8000Mhz Cl38 1.45V Ax5u8000c3816g-Dclarbk Dual Kit RamSatıcı: Gamers Arena
8.859,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
7 8859.00 Xpg Lancer Rgb 32GB (16X2) Ddr5 8000MHZ CL38 1.45V AX5U8000C3816G-DCLARBK Dual Kit RamSatıcı: Gamers_Arena | 1 yorum
9.259,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
8 9259.00