Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
7 yorum
3.028,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 3028.40 Xpg Specttrix AX4U360016G18I-DT41 32 GB (2x16 GB) DDR4 3600 MHz CL18 RGB Dual Kit RamSatıcı: teknopatya
3.349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
2 3349.00 Xpg Specttrix AX4U360016G18I-DT41 32 GB (2x16 GB) DDR4 3600 MHz CL18 RGB Dual Kit RamSatıcı: gamers-arena | 8 yorum
3.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
3 3399.00 Adata Xpg Gammix D41 Seri 2 X 16gb 3600mhz Siyah Gaming RamSatıcı: Gamers Arena
3.549,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 3549.00 Xpg Spectrix D41 32Gb (16X2) Rgb Ddr4 3600Mhz Cl18 1.35V Ax4u360016g18ı-Dt41 Dual Kit RamSatıcı: Gamers Arena
3.629,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
5 3629.00 XPG Spectrix D41 32GB (16X2) RGB DDR4 3600Mhz CL18 1.35V AX4U360016G18I-DT41 Dual Kit RamSatıcı: Gamers Arena
3.729,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
6 3729.00 XPG Spectrix D41 RGB DDR4-3600Mhz CL18 32GB (2x16GB) Dual Kit (18-22-22) 1.35VSatıcı: Gamers_Arena | 3 yorum
3.779,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
7 3779.00