Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
3 yorum
3.028,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 3028.40 Xpg Spectrix D50 AX4U320016G16A-DW50 32 GB (2x16) DDR4 3200 MHZ CL16 RGB Dual Kit RamSatıcı: onlinealisverisyap
3.891,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
2 3891.02 XPG 32GB (2X 16GB) DDR4 3200MHZ CL16 RGB DUAL KIT PC RAM SPECTRIX D50 AX4U320016G16A-DW50 3.954,20 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 3964.2 Xpg Spectrix D50 AX4U320016G16A-DW50 32 GB (2x16) DDR4 3200 MHZ CL16 RGB Dual Kit RamSatıcı: zmteknoloji
4.119,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
4 4119.91 XPG 32GB (2X 16GB) DDR4 3200MHZ CL16 RGB DUAL KIT PC RAM SPECTRIX D50 AX4U320016G16A-DW50Satıcı: BUCHERO
4.483,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
5 4483.00 Xpg Spectrix D50 AX4U320016G16A-DW50 32 GB (2x16) DDR4 3200 MHZ CL16 RGB Dual Kit RamSatıcı: MbTeknoloji
4.522,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
6 4522.89 Xpg Spectrix D50 32GB (16X2) Rgb Ddr4 3200MHZ CL16 1.35V AX4U320016G16A-DT50 Dual Kit RamSatıcı: Adak Bilişim
4.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
7 4999.00