Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: TNT Teknoloji
2.350,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
1 2350.00 XPG Spectirix Gaming RGB D50 16GB(2X8GB) 3200MHz DDR4 Ram AX4U32008G16A-DT50Satıcı: TNT Teknoloji | 4 yorum
2.352,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
2 2352.00 XPG Spectrix D50 RGB AX4U32008G16A-DT50 16 GB (2x8) DDR4 3200 MHz CL16 RamSatıcı: tntteknoloji
2.450,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 2450.00 Xpg Spectrix D50 Rgb AX4U32008G16A-DW50 16GB (2X8GB) Ddr4 3200MHZ CL16 Oyuncu RamSatıcı: TNT Teknoloji
2.490,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
4 2490.00 XPG Ax4u32008g16a-dw50 16gb(8x2) 3200mhz Ddr4 Spectrix D50 Beyaz Gaming Masaüstü RamSatıcı: TNT Teknoloji
2.550,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
5 2550.00