Kullanım Yaşı:
Kullanım Tipi:
Genel Kullanım
Kapasite:
Biberon Malzemesi:
Biberon Adedi:
1 adet
Emzik Ucu:
Emzik Akış Hızı:
Emzik Adedi:
1 adet

Chicco Natural Feeling (250 ml) Fiyatları

Chicco Chicoo Naturalfeelıng Cam Biberon 0 Ay 250 ml

Satıcı: Baby Life

514,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

1 514.80
Chicco Chicoo Naturalfeelıng Cam Biberon 0 Ay 250 ml

Satıcı: TREND MALL

515,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

2 515.14
Chicco Natural Feeling Cam Biberon 0 Ay 250 Ml

Satıcı: OTTO

607,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 607.20
Chicco Natural Feeling 250 ml Cam Biberon 0 Ay+ Güvenli ve Hijyenik, Çift Anti-Kolik Valf

Satıcı: Tıpış Tıpış | 573 yorum

649,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 649.99
Natural Feeling Cam Biberon 0+ Ay 250 Ml

Satıcı: OTTO SHOP

664,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 664.10
Chicco Natural Feeling Silikon Emzikli Cam Biberon 250 Ml 0+ Ay

Satıcı: OTTO

668,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 668.80
Chicco Natural Feeling Cam Biberon 250 ml Renkli Valfli Biberon Emziği Hediyeli Yumuşak

Satıcı: ebebek | 16 yorum

698,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 698.87
Chicco NaturalFeeling Cam Biberon, 0 Ay+, 250 ml, Beyaz

Satıcı: MinikBaby

859,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

8 869.99
Chicco Naturalfeeling Cam Biberon 0+ Ay 250 Ml

Satıcı: DİYARI FIRSAT

902,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 902.50
Chicco Naturalfeeling Cam Biberon 0 Ay+ 250 Ml 00081221300000

Satıcı: Chicco

949,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 949.90
Natural Feeling 0 Ay+ Gri Cam Biberon 250 ml 949,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 959.9

Chicco Natural Feeling (250 ml) Fiyat Geçmişi

Chicco Natural Feeling Ürün Ailesi

Chicco Natural Feeling 150 ml (00080611000000) Biberon 150 ml 449,99 TL
Chicco Natural Feeling 250 ml (00080623000000) Biberon 250 ml 514,80 TL

Chicco Natural Feeling (250 ml) Temel Özellikleri

Genel Kullanım
1 adet
Emzik Deseni:
Eğimli
İçermediği Maddeler:

Chicco Natural Feeling (250 ml) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Biberon Malzemesi Borosiklat Cam
• Emzik Ucu Yuvarlak
• Emzik Deseni Eğimli
• Emzik Akış Hızı Yenidoğan
• Anti-Kolik Sistem Var
• Tutacak Yok
• Kapak Yok
• Renk Seçenekleri Şeffaf

Chicco Natural Feeling (250 ml) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.