Kullanım Yaşı:
Kullanım Tipi:
Genel Kullanım
Kapasite:
Biberon Malzemesi:
Biberon Adedi:
1 adet
Emzik Ucu:
Emzik Malzemesi:
Emzik Akış Hızı:

Comotomo Antikolik Silikon (150 ml) Fiyatları

Comotomo Antikolik Yavaş Akışlı Silikon Biberon 150 ML - Yeşil

Satıcı: MiniMiraclesHut

1.259,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 1259.92
Comotomo Antikolik Yavaş Akışlı Pembe Silikon Biberon 150 ML

Satıcı: MiniMiraclesHut

1.259,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 1259.92
Comotomo Antikolik Silikon Biberon 150ml Pembe - Yavaş Akışlı (0-3 AY) Yenidoğan

Satıcı: Comotomo Türkiye

1.319,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 1319.91
Comotomo Antikolik Silikon Biberon 150ml Yeşil - Yavaş Akışlı (0-3 AY) Yenidoğan

Satıcı: Comotomo Türkiye

1.319,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 1319.91
Comotomo Antikolik Silikon Biberon 150Ml Pembe - Yavaş Akışlı (0-3 Ay) Yenidoğan

Satıcı: Comotomo Türkiye

1.424,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 1424.90
Comotomo Antikolik Silikon Biberon 150Ml Yeşil - Yavaş Akışlı (0-3 Ay) Yenidoğan

Satıcı: Comotomo Türkiye

1.424,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 1424.90
Comotomo Antikolik Silikon Biberon 150 ml Yeşil - Yavaş Akışlı (0-3 Ay) Yenidoğan

Satıcı: MiniMiracles | 196 yorum

1.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 1499.90
Comotomo Antikolik Silikon Biberon 150 ml Pembe - Yavaş Akışlı (0-3 Ay) Yenidoğan

Satıcı: MiniMiracles | 196 yorum

1.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 1499.90
Pembe Silikon 0-3 Ay Yavaş Akışlı Antikolik Biberon 150 ml 1.499,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1509.9
Yeşil Silikon 0-3 Ay Antikolik Yavaş Akışlı Biberon 150 ml 1.499,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1509.9

Comotomo Antikolik Silikon (150 ml) Fiyat Geçmişi

Comotomo Antikolik Silikon Ürün Ailesi

Comotomo Antikolik Silikon 150 ml Biberon 150 ml 1.259,92 TL
Comotomo Antikolik Silikon 250 ml Biberon 250 ml 1.385,92 TL

Comotomo Antikolik Silikon (150 ml) Temel Özellikleri

Genel Kullanım
1 adet
Emzik Adedi:
1 adet
Emzik Deseni:
Uzatılmış Uç
Damlama Önleyici:
Var
İçermediği Maddeler:

Comotomo Antikolik Silikon (150 ml) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Biberon Malzemesi Silikon
• Emzik Malzemesi Silikon
• Emzik Ucu Yuvarlak
• Emzik Deseni Uzatılmış Uç
• Emzik Akış Hızı Yavaş Akış
• Anti-Kolik Sistem Var
• Tutacak Yok
• Damlama Önleyici Var
• Kapak Var
• Renk Seçenekleri Pembe Yeşil

Comotomo Antikolik Silikon (150 ml) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.