Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
F.Dick 8.2259.15 Kemiksiz Sıyırma Kasap Bıçağı 15Cm Satıcı: idealanahtar
1.050,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
1 1050.00
F.dick F. Dick Mutfak Bıçağı 15 Cm 8.2259.15
Satıcı: Sevgi Petshop
1.196,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 1196.00
F.Dıck 8 2259 15 Kasap Sıyırma Bıçağı 15 cm - Ergo Grip Satıcı: Ravena
1.656,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
3 1656.65
F.Dıck 8 2259 15 Kasap Sıyırma Bıçağı 15 cm - Ergo Grip Satıcı: Tedarikturkiye
1.708,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
4 1708.50
F.dıck 8 2259 15 Kasap Sıyırma Bıçağı 15 Cm - Ergo Grip
Satıcı: RAVENA MAĞAZACILIK
1.798,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 1798.10
Ulu Pazarlama F.dıck 8 2259 15 Kasap Sıyırma Bıçağı 15 cm - Ergo Grip - Gri - Belirtilmemiş
Satıcı: ULU HOMES
2.332,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
6 2332.99
Skygo F.dıck 8 2259 15 Kasap Sıyırma Bıçağı 15 cm - Ergo Grip - Çok Renkli - Standart
Satıcı: Varbol
2.423,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
7 2423.51