Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
f.dick F. F.dıck 8.2425.21 Nusretin Et Kesme Eğri Uç Bıçağı 21CM 7698616731339
Satıcı: İndirimli Sipariş
1.550,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 1550.00
8.2425.21 Doğrama / Trim / Nusret Bıçağı 21Cm
Satıcı: Keskin Nokta
1.467,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 1467.40
F.Dıck 8.2425.21K Nusret Oluklu Et Kesme Kasap Bıçağı 21Cm Mavi Satıcı: idealanahtar
1.750,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 1750.00
F.Dıck 8 2425 21 Trimleme, Bonfile Kesim Bıçağı 21 cm - Ergo Grip Satıcı: Ravena
2.362,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 2362.15
F.dıck 8 2425 21 Trimleme, Bonfile Kesim Bıçağı 21 Cm - Ergo Grip
Satıcı: AlanSanslı
2.429,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 2429.40
F.Dıck 8 2425 21 Trimleme, Bonfile Kesim Bıçağı 21 cm - Ergo Grip Satıcı: Tedarikturkiye
2.435,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
6 2435.25
Ulu Pazarlama F.dıck 8 2425 21 Trimleme, Bonfile Kesim Bıçağı 21 cm - Ergo Grip - Gri - Belirtilmemiş
Satıcı: ULU HOMES
3.251,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
7 3251.99