Bıçak Tipi:
Bıçak Malzemesi:
Ağız Tipi:
Bıçak Boyu:
Parça Sayısı:
Çelik Kalınlığı:
Çelik Sertliği:
54
Menşei:

Pirge 12105 Titan East Santoku Bıçağı 16 cm Fiyatları

Pirge Pirge Santoku Şef Bıçağı 16 Cm 12105

Satıcı: STARGOLD

1.409,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1409.50
Pirge Titan East Şef Bıçağı - Santoku 16 cm 12105

Satıcı: stargold

1.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 1750.00
Pirge Titan East Şef Bıçağı Santoku 16 cm 12105

Satıcı: Ünsal Showroom

2.044,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 2044.25
Tıtaneast Japon Şef Bıçağı - Santoku 16 Cm 12105

Satıcı: PORTE PAZARLAMA

2.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 2300.00
Pirge Titan East Şef Bıçağı Santoku 16 cm 12105

Satıcı: MİR MUTFAK

2.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 2500.00
Pirge Pirge Santoku Şef Bıçağı 16 Cm 12105

Satıcı: özger

2.555,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

6 2565
Pirge Titan East Şef Çiftler Bıçak Seti

Satıcı: özger

2.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 2910
Pirge Titan East Uzakdoğu Şef Çiftler Bıçak Seti

Satıcı: Pirge

4.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 4050.00
Pirge Titan East Uzakdoğu Şef Çiftler Bıçak Seti

Satıcı: lavinhome

4.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 4050.00
Pirge 12105 Titan East Santoku Şef Bıçağı 16 cm - Ceviz Sap

Satıcı: Akdenizticaret

5.465,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 5465.98

Pirge 12105 Titan East Santoku Bıçağı 16 cm Fiyat Geçmişi

Pirge 12105 Titan East Santoku Bıçağı 16 cm Temel Özellikleri

54
Sap Malzemesi:
Stand:
Yok

Pirge 12105 Titan East Santoku Bıçağı 16 cm Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

Pirge 12105 Titan East Santoku Bıçağı 16 cm Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.