Bıçak Tipi:
Bıçak Malzemesi:
Ağız Tipi:
Bıçak Boyu:
Parça Sayısı:
Çelik Kalınlığı:
Çelik Sertliği:
54
Menşei:

Pirge 32160 Elite Şef Bıçağı 19 cm Fiyatları

Pirge Elite Şef Bıçağı 19 cm

Satıcı: İndirimli Sipariş | 232 yorum

1.230,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 1230.00
Pirge 32160 Elite Şef Bıçağı 19 Cm, Tek Ebat

Satıcı: Mst grup

1.345,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 1355
Pirge Elite Şef Bıçağı 19 CM 32160

Satıcı: kolaysepet

1.377,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 1377.00
Pirge 32160 Elite Şef Bıçağı 19 Cm

Satıcı: Mst grup

1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

4 1409
Pirge 32160 Elite Şef Bıçağı 19 Cm

Satıcı: STARGOLD

1.410,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1410.40
Pirge Elite Şef Bıçağı 19 Cm 32160

Satıcı: PORTE PAZARLAMA

2.208,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 2208.00
Pirge 32160 Elite Şef Bıçağı 19 cm - Perçinli Kahverengi Kompozit Sap

Satıcı: Tedarikturkiye

2.319,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 2319.65
Pirge ELİTE ŞEF BIÇAĞI 19 CM SİYAH 32160-01

Satıcı: Pirge

2.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 2510
Pirge 32160 Elite Şef Bıçağı 19 cm - Perçinli Kahverengi Kompozit Sap

Satıcı: Akdenizticaret

2.794,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 2794.19
Pirge 32160 Elite Şef Bıçağı 19 cm - Perçinli Kahverengi Kompozit Sap

Satıcı: gızmurstore

3.209,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 3209.64

Pirge 32160 Elite Şef Bıçağı 19 cm Fiyat Geçmişi

Pirge 32160 Elite Şef Bıçağı 19 cm Temel Özellikleri

54
Sap Malzemesi:
Stand:
Yok

Pirge 32160 Elite Şef Bıçağı 19 cm Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

Pirge 32160 Elite Şef Bıçağı 19 cm Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.