Bıçak Tipi:
Bıçak Malzemesi:
Ağız Tipi:
Bıçak Boyu:
Parça Sayısı:
Çelik Kalınlığı:
Çelik Sertliği:
56
Menşei:

Pirge 34042 Duo Sebze Bıçağı 12 cm (12 cm) Fiyatları

Pirge Duo Sebze Bıçağı - Kırmızı/12 cm - Kırmızı

Satıcı: Evidea | 13 yorum

319,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 319.12
Pirge Duo Sebze Bıçağı 12 Cm - 34042

Satıcı: STARGOLD

408,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 408.50
Pirge Duo Sebze Bıçağı Sivri 12 cm Kırmızı - 34048

Satıcı: mst grup | 10 yorum

432,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 432.80
Pirge Sebze Bıçağı Sivri Duo 34048 12Cm Kırmızı

Satıcı: Ersan Home

477,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 477.50
Pirge Sebze Bıçağı Sivri Duo 34048 12cm Mavi

Satıcı: ersanhome

498,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 498.24
Pirge Sebze Bıçağı Sivri Duo 34048 12cm Sarı

Satıcı: ersanhome

498,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 498.24
Pirge Sebze Bıçağı Sivri Duo 34048 12cm Mavi

Satıcı: ersanhome

519,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

7 529
Pirge Duo Sebze Bıçağı 12 cm - 34042-04 (Yeşil)

Satıcı: Pirge

550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

8 560
Pirge Duo Sebze Bıçağı 12 cm

Satıcı: Pirge

650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 660
Pirge Duo Sebze Bıçağı Sivri 12 CM

Satıcı: Pirge

650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

10 650.00
Pirge Duo Sebze Bıçağı Kırmızı 12 CM

Satıcı: Mebakhırdavat

650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

11 650.00

Pirge 34042 Duo Sebze Bıçağı 12 cm (12 cm) Fiyat Geçmişi

Pirge 34042 Duo Sebze Bıçağı 12 cm Ürün Ailesi

Pirge 34042 Duo Sebze Bıçağı 12 cm (12 cm) Temel Özellikleri

56
Sap Malzemesi:
Stand:
Yok

Pirge 34042 Duo Sebze Bıçağı 12 cm (12 cm) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

Pirge 34042 Duo Sebze Bıçağı 12 cm (12 cm) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.