Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Pirge Pirge Gastro Oluklu-Kavisli Et Doğrama Bıçağı 21 Cm
Satıcı: STARGOLD
1.118,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 1118.00
Pirge Gastro Şef Bıçağı Oluklu 21 Cm
Satıcı: STARGOLD
1.161,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 1161.00
Pirge Gastro Kasap Bıçağı Oluklu 21 Cm Satıcı: Mebak hırdavat ve yapı malzemeleri
1.190,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 1190.00
Pirge Gastro Doğrama Bıçağı Oluklu 21 cm 37124 Satıcı: Ünsal Showroom
1.392,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 1392.30
Pirge Gastro Kavisli Et Doğrama Bıçağı Oluklu 21 cm Satıcı: Pirge
1.600,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
5 1610