Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Pirge GASTRO SANTOKU BIÇAĞI OLUKLU 17 CM GRİ 37168 Tek Ebat Satıcı: özger
940,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
1 950
Pirge Gastro Santoku Bıçağı Oluklu 18 Cm 37168 Satıcı: kolaysepet
955,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 955.00
Pirge Gastro Santoku Bıçağı Oluklu Gri 17 Cm 37168 Satıcı: Ünsal Showroom
1.221,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
3 1221.02
Pirge Gastro Santoku Bıçağı Oluklu 17 Cm Satıcı: Mebak hırdavat ve yapı malzemeleri
1.232,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
4 1232.50
Pirge Gastro Santoku Bıçağı Oluklu 17 Cm
Satıcı: Mebak Hırdavat ve Yapı Malzemeleri
1.334,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 1334.00
Pirge Gastro Santoku Bıçağı Oluklu Gri 17 Cm 37168
Satıcı: Erçin Ünsal Showroom
1.423,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 1423.20