Bıçak Tipi:
Bıçak Malzemesi:
Ağız Tipi:
Bıçak Boyu:
Parça Sayısı:
Çelik Kalınlığı:
Çelik Sertliği:
54
Menşei:

Pirge 38024 Ecco Pro Ekmek Bıçağı 17.5 cm (17.5 cm) Fiyatları

Pirge Ecco Ekmek Bıçağı Pro 17,5 cm 38024

Satıcı: İndirimli Sipariş | 279 yorum

468,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 468.00
Pirge Ecco Ekmek Bıçağı Pro 17,5 Cm Siyah

Satıcı: STARGOLD

473,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

2 473.00
Pirge Ecco Ekmek Bıçağı Pro 17,5 cm

Satıcı: özger

475,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

3 485
Pirge Ecco Ekmek Bıçağı Pro Dişli - Siyah / 17,5 Cm

Satıcı: Mst grup

489,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 499
Pirge Ecco Dişli Ekmek Bıçağı 17.5 Cm 38024

Satıcı: Mst grup

489,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 499
Pirge Ecco Ekmek Bıçağı Pro Dişli - Siyah / 17,5 cm

Satıcı: mst grup | 56 yorum

489,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 489.60
Pirge Ecco Ekmek Bıçağı Pro 17,5cm 38024

Satıcı: Ünsal Showroom

530,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 530.44
Pirge Ekmek Bıçağı Ecco 38024 17,5Cm Siyah

Satıcı: Ersan Home

551,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

8 551.10
Pirge Ecco Dişli Ekmek Bıçağı 17.5 Cm 38024

Satıcı: Pastaland

581,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 581.40
Pirge Ecco Ekmek Bıçağı Pro 17.5 CM Siyah

Satıcı: AtaygeldiGıdaLtdŞti

684,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 684.00
Pirge Ecco Ekmek Bıçağı Pro 17.5 CM Siyah

Satıcı: SolingenMarket

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 699.00

Pirge 38024 Ecco Pro Ekmek Bıçağı 17.5 cm (17.5 cm) Fiyat Geçmişi

Pirge 38024 Ecco Pro Ekmek Bıçağı 17.5 cm Ürün Ailesi

Pirge 38024 Ecco Pro Ekmek Bıçağı 17.5 cm (17.5 cm) Temel Özellikleri

54
Sap Malzemesi:
Makinede Yıkanabilme:
Yok
Stand:
Yok

Pirge 38024 Ecco Pro Ekmek Bıçağı 17.5 cm (17.5 cm) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

Pirge 38024 Ecco Pro Ekmek Bıçağı 17.5 cm (17.5 cm) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.